حسابان وب

افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران قطعی است.

2 402

حسابداراپ

 تصویب افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران در نشست‌های پایان سال شورای عالی کار به تصویب رسید و هم‌اکنون قانونی شدن آن مستلزم ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور است و در این خصوص ربیعی بر تصویب این رقم نظر مساعد دارد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شورای عالی کار در نشست‌های پایانی سال گذشته تصویب کرد که از ابتدای سال ۹۴ حق مسکن کارگران از ۲۰ هزار تومان به ۴۰ هزار تومان افزایش یابد.

براساس این گزارش با پیگیری نمایندگان کارگری، ربیعی وعده کرد که افزایش حق مسکن ۴۰ هزار تومان از اولین ماه کاری تصویب شود به عبارت دیگر وزیر کار معتقد است هیأت دولت موضوع حق مسکن را تائید خواهد کرد.

فینتو

به گزارش فارس، دستمزد کارگران در تمام سطوح شغلی از اولین ماه کاری سال ۹۴ با افزایش ۱۷ درصدی با توجه به ابلاغ مصوبه از سوی علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه خواهد بود و همچنین بن کارگری هم به ۱۱۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

حداقل دستمزد کارگری سال ۹۴، ۷۱۲ هزار و ۴۲۵ تومان تعیین شد و در ادامه مزد روزانه ۲۳۷۴۷۵ ریال و حق اولاد ۷۱۲۴۲۵ ریال پرداخت می‌شود.

همچنین طبق مصوبه شورای عالی کار، پایه سنوات روزانه از ۵۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان در گروه یک و ۱۵۶۰ تومان در گروه ۲۰ افزایش خواهد داشت که در مزد مبنا محاسبه می‌شود.2 نظرات
 1. حسین می گوید

  سلام خسته نباشید
  اخبار عالیه
  ممنون از زحماتتون

  ای کاش اخبار خروجی پی دی اف هم میداد .

  تشکر

 2. مدیر سایت می گوید

  سلام و تشكر از حضور شما
  انشاءا…اين امكان را هم اضافه ميكنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.