ACCPress.com – تازه های حسابداری

شرایط تبلیغ

  • دسته بندی:

ضمن تشکر از اینکه فضای این سایت را برای تبلیغات خود انتخاب کرده اید ؛ لطفا به موارد زیر توجه فرمائید:

.

الف – تبلیغات بنری


۱ – اندازه استاندارد و درنظر گرفته شده برای این منظور ۱۸۰ * ۱۸۰ پیکسل و با حجم حداکثر ۳۰ کیلو بایت بافرمت JPG، GIF ، PNG، JPEG  است که به تبع نرخ اعلام شده ، ماهانه و مربوط به همین ابعاد می باشد.

مبلغ پرداختی  برای محل فعلی بنر است و جابجایی آن به موقعیت های بالاتر وابسته به پرداخت مابه التفاوت و امکان جابجایی آن می باشد.

.

۲ – بنر معرفی شده بعد از دریافت وجه  و بسته به فضای تبلیغاتی سایت ، نمایش داده خواهد شد ضمن اینکه مبلغ دریافت شده برای دوره نمایش آگهی ، قابل استرداد نمی باشد.

.

۳ – تهیه و ارسال بنر ، بعهده ی سفارش دهنده آگهی است.

ضمنا امکان تنظیم یک لینک به بنر تبلیغاتی فراهم است لیکن چنانچه ارتباط آگهی با لینک مذکور خارج از چارچوب و توافق قبلی باشد ، حذف خواهد شد.


 ب- تبلیغات در کانال تلگرام سایت


کانال رسمی سایت تازه های حسابداری بابیش از ۱۵۰۰۰ عضو یکی دیگر از امکانات خصوصا معرفی نرم افزارها ، کلاسها ، دوره های آموزشی و یا سمینارهای شماست.جهت عضویت و اطلاع ازآدرس کانال اینجا کلیک کنید.ج – سایر موارد


 – ترجیحا تبلیغاتی پذیرفته می شوند که مرتبط با کارکرد سایت به شرح دسته بندی موضوعات آن باشند. ضمنا تحت هرشرایطی ، سایت در قبول یا رد تبلیغات مختار است.

.

 – مسئولیت صحت اطلاعات و مفاد آگهی بعهده سفارش دهنده می باشد.

کاربران گرامی ازصحت ادعای آگهی دهنده  اطمینان لازم حاصل و سپس اقدام نمایند ضمن اینکه این سایت  مسئولیتی در قبال محتوای محصولات معرفی شده ندارد.

 در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد) در اثر رعایت ننمودن قوانین جاری کشور ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود.


 – درج بنرهای مناسبتی و اطلاع رسانی که بعد از مدتی منقضی و حذف میشود ، بنا به تشخیص سایت می تواند درهر موقعیتی قرار بگیرد و ممکن است در مدت محدودی باعث جابجایی بنرهای موجود شود .

.

 – درخواست خودرا به ایمیل به آدرس accpress.2012{@}yahoo{.}com ارسال بفرمائید.

ارسال درخواست به منزله قبول شرایط تبلیغ است.

.

بااحترام


 

iconادامه مطلب

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
icon برچسب ها:
  • نوشته: مدیر سایت
  • تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۱
  • بدون نظر
  • آمار : 54,735 بازدید