نرم افزارحسابداری صدگان

اعلام مبنای تعیین دستمزد سال ۹۲

2 948

حسابداراپ

پندار سیستم

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معتقد است رویکرد تعیین دستمزد نباید موجب بالا رفتن هزینه‌های تولید شود و معیشت جامعه کارگری را به مخاطره بیندازد.

.

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بالا بودن تقاضا در بازار کار اظهار کرد: جامعه ایران جامعه‌ای جوان و پویاست و با توجه به ترکیب جمعیتی جوان کشور ضروری است تا بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی حمایت شوند.

.

وی خاطرنشان کرد: گسترش مهارتهای فنی و حرفه‌ای و حمایت از جریان کارآفرینی در کشور موجب تقویت بخشهای تولیدی، حمایت از مشاغل موجود و پاسخگویی به نیازهای شغلی جوانان جویای کار خواهد شد.

.

عباسی با بیان اینکه نشستهای تعیین دستمزد تا رسیدن به توافق نهایی میان شرکای اجتماعی ادامه دارد، افزود: ما معتقدیم که دستمزد کارگران باید واقعی و معقول باشد و بتواند هزینه‌های معیشتی کارگران را پوشش دهد.

.

به اعتقاد سرپرست وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی رویکرد تعیین دستمزد نباید موجب بالا رفتن هزینه‌های تولید شود و معیشت جامعه کارگری را به مخاطره بیندازد.

.

وی در عین حال نرخ تورم اعلامی از سوی مرکز آمار ایران و شاخصهای ماده ۴۱ قانون کار را مبنای تعیین دستمزد سال ۹۲ دانست و تصریح کرد: هرگونه تصمیم‌گیری در خصوص دستمزد سال آینده با توافق و نظر شرکای اجتماعی صورت خواهد گرفت.

.

عباسی در عین حال رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: راه برون رفت از چالشهای موجود اقتصادی و دستیابی به رشد و اعتلای کشور، اقتصاد مقاومتی است و در این رهیافت واگذاری امور به مردم و حرکت به سمت مردمی شدن اقتصاد می تواند موثر باشد.

.

محل تبلیغ شما

2 نظرات
  1. Arnica می گوید

    سلام من رفتم کارگزاری بیمه دیدم رودیوارلیست جدیدنرخ بیمه سال ۹۲روزده بودند ازروش یه چیزایی یادداشت کردم.پرسیدم این لیست توی سایت هست ؟گفتن بله .حالامن هرچی توسایت میگردم پیداش نمیکنم .حالانمیدونم من پیداش نمیکنم یااون لیسته نیست .من ادرس ایمیلمون رو وارد کردم اگه میشه واگه اون لیسته هستش بهمون ایمیلش کنین.مرسی (:

  2. مدیر سایت می گوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.