حسابان وب

تهیه صورت‌های مالی بانک‌ها بسیار راحت‌تر شده

0 612

حصین حاسب

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سازمان بورس همراهی لازم را با بانک‌ها دارد و هیچ محدودیتی در بازگشایی نماد بانک‌ها نیست.

پندار سیستم


شاپور محمدی در بازدید از غرفه ایبِنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات درباره برنامه سازمان بورس برای بازگشایی نماد بانک‌ها اظهارداشت: با تفاهمی که سازمان بورس با بانک مرکزی دارد، تهیه صورت‌های مالی بانک‌ها بسیار راحت‌تر شده و سازمان بورس همراهی لازم را با بانک‌ها دارد.

وی افزود: اکنون این وظیفه بر عهده بانک‌ها قرار دارد که صورت‌های مالی خود را به سازمان بورس ارائه دهند. از نظر سازمان بورس محدودیتی در بازگشایی نماد بانک‌ها نیست و اگر اطلاعاتی که از قبل باقی مانده را به بازار سرمایه ارائه دهند، بازگشایی انجام می‌شود.

محمدی ادامه داد: هیچ مشکلی با بانک مرکزی در این زمینه نداریم و تفاهم بسیار خوبی با یکدیگر داشتیم.

به گزارش ایبِنا، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از صبح روز جمعه پنجم آبان ماه با شعار «رسانه های آزاد؛ انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی» در مصلی امام خمینی آغاز به کار کرد و تا ۱۲ آبان همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه دایر خواهد بود.

آیین رسمی گشایش این نمایشگاه نیز صبح دیروز (شنبه ششم آبان ماه) با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد. در نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات و خبرگزاری ها، نمایندگان ۹۴۰ رسانه در قالب ۶۰۰ غرفه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

در نمایشگاه امسال نشریات استانی و محلی در کنار مؤسسات بزرگ مطبوعاتی، روزنامه‌ها و پایگاه‌های خبری به ارائه محصولات رسانه‌ای خود می‌پردازند و در ۷ روز برگزاری نمایشگاه سعی می‌کنند با مخاطبان خود تعامل بیشتری برقرار کنند.

در بخش بین الملل نمایشگاه، روزنامه نگارانی از ۴ قاره به نمایشگاه آمده اند و در نشست‌های تخصصی که موضوع اصلی آن «تعامل رسانه ای» است، شرکت می‌کنند.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.