ACCPress.com – تازه های حسابداری

بخشنامه ۱۲۹۴۲۱۸ مورخ ۹۶/۵/۲(اصلاح دستورالعمل ساماندهی نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت یافته و نحوه انعقاد قرارداد با شرکت های پیمانکاری)

 • دسته بندی: سایر قوانین, قوانين عمومي

اصلاح جزء (الف) بند (۵) دستورالعمل ساماندهی نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت یافته و نحوه انعقاد قرارداد با شرکت های پیمانکاری و تفویض اختیارات ترک تشریفات مناقصه ابلاغ شد.


در اجرای سیاست‌های تمرکززدایی اداری و جهت آسان سازی فرایند انجام کار و فراهم کردن تسهیلات لازم برای تسریع در تأمین خدمات مورد نیاز دستگاه های اجرایی استانی، قسمت “الف” بند (۵) بخشنامه ۱۶۱۲۹‏/۹۲‏/۲۰۰ مورخ ۱۹‏/۰۹‏/۱۳۹۲ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور (سابق)، مستند به ماده (۱۷) قانون مدیریت خدمات کشوری، به شرح زیر اصلاح می‌گردد:

«قراردادها از طریق مناقصه و فراخوان عمومی منعقد گردد و در صورت عدم مراجعه متقاضیان واجد شرایط، ترک تشریفات مناقصه با رعایت قانون برگزاری مناقصات و تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مربوط امکان پذیر است».


جمشید انصاری- رییس سازمان اداری و استخدامی کشورنسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 • نوشته: مدیر سایت
 • تاریخ: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶
 • يك نظر
 • آمار : 5,579 بازدید
 • سارا در ساعت ۱۰:۲۶ ق.ظ - گفته است:
  تاریخ: بهمن ۱۳۹۶

  سلام. چرا چرا نباید دیپلم های بالای ده سال را تبدیل وضعیت نکنند تمام جوانی و عمر ما در ادارات هدر رفت دریغ از یک پشتوانه کاری دریغ ار دلگرمی به همسان بودن دستمزدهای دریافتی من و همکار رسمی من که شاید کمتر از من کار می کند و بیشتر وقت خود را صرف خواب و موبایل بازی می کند. درست است که می گویند عدالت با علی مرد. الان درک درستی از این جمله دارم.

  [پاسخ]

  ارسال نظر

  نام:

  ایمیل:

  وب سایت:

  متن و پیام شما: