نرم افزارحسابداری صدگان

افزایش حقوق بازنشستگان براساس نرخ تورم

2 556

حسابداراپ

عضو هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: حقوق بازشستگان تأمین اجتماعی در سال آینده براساس نرخ تورم افزایش می‌یابد. بودجه تأمین اجتماعی در سال آینده ۵۸ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان است.


محسن سرخو در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال آینده اظهار داشت: بر اساس قانون تأمین اجتماعی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران بر اساس نرخ تورم در سال آینده افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته حقوق بازنشستگان ۲۵ درصد افزایش یافت، گفت: بودجه سازمان تأمین اجتماعی در هیأت مدیره سازمان در حال بررسی است و به زودی برای تصویب نهایی به هیأت امنا ارسال خواهد شد.

سرخو درباره میزان بودجه سال آینده تأمین اجتماعی گفت: بودجه ارائه شده بالغ بر ۵۸ هزار و یکصد میلیارد تومان است که عمده‌ترین منابع درآمدی این بودجه از محل حق بیمه‌ها تامین می‌شود.

پندار سیستم

عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: پیش‌بینی شده است ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل منابع دولتی به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه دولت تا پایان سال جاری ۹۰ هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهکار است، گفت: این مبلغ فقط برای تعهدات دولت تا پایان سال ۹۴ به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می‌شود که با پرداخت دولت بودجه سازمان به ۵۸ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گفته سرخو ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی از سوی دولت به تأمین اجتماعی در سال آینده پرداخت می‌شود.

عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی بیان داشت: اصلی‌ترین سازمان تأمین اجتماعی تکالیف قانونی است که ۶۲ درصد بودجه سال ۹۴ را در بر می‌گیرد.محل تبلیغ شما

2 نظرات
  1. آهنگران می گوید

    باسلام محض رضای خدا فقط اسمها وسر فصل ها را از کشورهای دیگر تقلید وکپی نکنید همین نام تامین اجتماعی که واقعا واژه قشنگی است نه برای کشور ما برای کشورهای پیشرو مثل چین واکثر کشورها که به کارگر بها میدهند برای کشور ما باید واژه دیگری مثل بخور ونمیر چیز هایی با این وزن آخه واژه تامین اجتماعی برای حفوق ۶۰۸هزار تومانی مثل فیل وفنجان است وبا هم جفت نمیشوند معذرت میخواهم از کارگران عزیز قصد توهین وبی احترامی ندارم این ۶۰۸هزار تومان برای نگهداری چند پرنده نمی دانم یک قاطر یک اسب مسابقه و۲الا۳گاوی گوسفندی برای ذخیره یک ما آنها نه برای یک خانواده چند نفری گارگران با آن هزینه های سنگین از قبیل کرایه خونه قبوض رفت وآمدوخورک ولباس غیراز ازدواج بچها چون این یکی از نشدنیهاست وغیر ممکن خود کارگران هم توقع این یکی را ندارند پس تورا بخدا این حقوقها را منطقی یعنی چیزی حدود ۳۰۰یا۴۰۰درصد افزایش دهید بزبان دیگر ۳یا۴میلیون تومان در ماه درغیر اینصورت مسخره بازیست این درصد های اعلامی

  2. شویکلو فرد می گوید

    مصعولین محترم من چهار سال باز نشسته شدم با این حقوق و تمام مزایا میشه ۷۰۰ تومان چیجوری زندگی کنم باز نشسگی یانی اول بدبختی یانی خجالت کشیدن از خانواده از زمانیکه باز نشسته شدم نتوانستم دست زن وبچمو بگرم تا مشهد یا جای دیگری بروم شما ترم را با ریا ل محا سبه میکنید ولی اجناس را با نرخ دولار می فروشن هچ باز نشتی در ایران تامین نیست به گفته یکی از همکاران سر فصل تامین اجتما عی را بزارید جلو گیری از تکدی گری :به چهره یک باز نشسته به دقت نگاه کردید غم دنبارو با خودش حمل میکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.