نرم افزارحسابداری صدگان

طرح مهرآفرین لغو نشده است.

2 742

حسابداراپ

معاون راهبردی منابع انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: طرح مهر آفرین لغو نشده و به جدیت اجرایی شدن آن پیگیری می شود.
.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، نیک صفت اظهار داشت: ابلاغیه ای مبنی بر لغو طرح مهر آفرین به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ارائه نشده است و بر اساس قانون تا زمانی که مصوبه ای، بند یا تمام مواد آن از سوی مجلس لغو نشود لازم الاجراست و اجرای آن متوقف نمی شود.
.
نیک صفت به اصل ۱۳۸ قانون اساسی اشاره کرد وگفت: دولت موظف است در بازه زمانی ایراداتی که مجلس شورای اسلامی به مصوبات دولت اعلام می کند را رفع کند و موافقت مجلس را جذب نماید، در حال حاضر ایرادات به این طرح اصلاح شده و باید به تائید مجلس شورای اسلامی برسد.
.
وی افزود: هر وقت براساس تصویب مجلس مغایرت قانونی در مصوبات تشخیص داده شد، وظیفه ی ما تمکین از قانون است ولی تا زمانی که اجرای آن لغو نشده کلیه مسئولین اجرایی در کشور اعم از ملی و استانی موظف به اجرای آن مصوبه هستند.
.
نیک صفت در ادامه افزود: طرح مهرآفرین،شامل استخدام نیروهای جدید و بخشی از آن نیز با رعایت قانون به تبدیل وضعیت نیروهای شاغلی است که سالیان سال به نظام اداری کشور خدمت می کنند مربوط می شود.
.
معاون راهبردی منابع انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در مورد مزایای اجرایی طرح مهر آفرین گفت: در این طرح سعی شده با رعایت قانون و مقررات یکی از مهمترین دغدغه های نسل جوان، اشتغال و امنیت شغلی را برطرف شود.
.
وی گفت: انتظار داریم با رویکرد مثبت به این طرح نگاه شود و همه مسئولین اجرایی کشور با جدیت برای اجرایی شدن آن تلاش کنند.
.
نیک صفت ادامه داد: طرح مهر آفرین به منظور استخدام نیروهایی تحصیل کرده و مورد نیاز نظام اداری و برقراری امنیت شغلی برای کارکنانی که سالیان سال است که در نظام اداری خدمت می کنند بوجود آمده است.
.
وی افزود: این طرح در کل کشور اجرایی می شود و تمام مواردی که در بحث استخدام ، ساماندهی و امنیت شغلی وجود دارد در این طرح دیده شده است.
محل تبلیغ شما

2 نظرات
  1. سارا می گوید

    سلام لفا شرط معدل و شرط سنی را از استخدامی ها بردارین!!!!!!!!! به فکر همه باشین به خصوص پیامنوری ها!!!!!مگه نه بچه ها؟؟؟؟؟

  2. لیلا افشاری می گوید

    میخواستم از شرایط استخدامی باخبرشم. خواهشا شرایط سنی نداشته باشه.کارشناس روانشناسی هستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.