نرم افزارحسابداری صدگان

حذف اظهارنامه مالیاتی برای فروش‌ زیر ۶.۷ میلیارد

0 3,088

حسابداراپ

طبق بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی، تمامی صاحبان مشاغلی که مجموع فروش کالا و ارائه خدمات آنها در سال ۱۴۰۱ حداکثر مبلغ ۶۷,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بوده و فرم مالیات مقطوع برای آنها در درگاه خدمات الکترونیک سازمان بارگذاری شده است، از نگهداری اسناد و مدارک موضوع قانون مالیاتهای مستقیم مصوب ۱۳۹۴ و ارائه اظهار نامه مالیاتی برای عملکرد مذکور معاف می‌باشند.

پندار سیستم

ضمنا ثبت اظهارنامه به صورت بر خط و دریافت کد رهگیری اظهارنامه به منزله تسلیم اظهارنامه به اداره امور مالیاتی می باشد و در صورتیکه ثبت نهایی انجام نشده و کد رهگیری دریافت نشده باشد، اظهارنامه فاقد وجاهت قانونی می باشد و به معنی عدم تسلیم اظهارنامه می باشد.
چنانچه دو واحد کسبی یا چندین مغازه دارید، در واحد کسبی که بخواهید معافیت  بیشتری استفاده نمایید، می بایست ابتدا اظهارنامه آن واحد کسبی را ارسال نمایید. مابقی معافیت در دیگر اظهارنامه ها به ترتیبِ ارائه، اعمال گردیده و پس از صفر شدن باقی مانده ، معافیت به شما داده نمی شود.
اطلاعات هویتی شما به صورت اتوماتیک از سامانه ثبت نام بارگزاری می گردد. برای اصلاح آن می بایست از سامانه ثبت نام اقدام نمایید و سپس در اظهارنامه اطلاعات را بروز نمایید.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.