اپلیکیشن موبایل “تأمین اجتماعی من” در نسخه جدید منتشر شد

0 86
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: در راستای ارائه خدمات غیرحضوری به مخاطبین این سازمان و با توجه به استقبال خوب بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و کارفرمایان از اپلیکیشن “تأمین اجتماعی من”، نسخه ۵،۳،۱ این اپلیکیشن در دو نسخه Android و iOS پیاده سازی و منتشر شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس علی معیری با اشاره به قابلیت های جدید آخرین نسخه این اپلیکیشن اظهار داشت: در راستای تکمیل نمایه سازی توصیفی، امکان نمایش تقویم سوابق بیمه ای کاربران به نسخه قبلی اضافه شده است.
وی افزود: همچنین سوابق درمانی (نسخ درمانی) تمامی مراکز ارائه کننده خدمات درمانی طرف قرارداد برای بیمه شدگان نمایش داده می شود و میز خدمت الکترونیک به تفکیک نوع خدمت، فرآیندهای هر خدمت و ورود به سامانه هر خدمت، طراحی و ارائه شده است.
معیری ادامه داد: آشنایی با قوانین و معرفی خدمات بیمه ایرانیان خارج از کشور، بیمه ایرانیان اعزام به خارج از کشور و بیمه اتباع خارجی، معرفی و امکان تماس با  کارگزاران رسمی برون مرزی، ارائه اطلاعات تماس و مکان جغرافیایی تمامی مراکز ارائه خدمت سازمان و تأمین کنندگان (کارگزاریها و غیره) و ارتباط پویا با بانک اطلاعاتی مکان محور مراکز ارائه خدمت، از دیگر قابلیت های این نسخه است.
وی اضافه کرد: امکان نمایش موقعیت کاربر روی نقشه، نمایش نزدیک ترین مرکز به کاربر به همراه امکان جستجو به تفکیک نوع مرکز، بهبود واسط کاربری و رفع اشکالات گزارش شده توسط کاربران از قابلیت های دیگر این نسخه جدید محسوب می شود.
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های تامین اجتماعی تصریح کرد: در حال حاضر نسخه جدید اپلیکیشن در مارکت کافه بازار و سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی https://www.tamin.ir/News/Item/48775/2/48775.html و همچنین شماره گیری #۱۴۲۰*۱۴۲* در دسترس مخاطبین سازمان تامین اجتماعی قرار دارد و قابل دانلود است.
معیری گفت: از طریق اپلیکیشن ” تامین اجتماعی من” هر بیمه شده قادر است پس از وارد نمودن نام کاربری، گذر واژه و شماره تلفن همراه، نمایه ساز توصیفی از اطلاعات هویتی خود، تمامی سوابق بیمه ای به تفکیک سال و کارگاه، تمامی سوابق درمانی غیرملکی به تفکیک سال و نمایش تاریخ نسخه، اطلاعات بیمه ای مشتمل بر مشاهده آخرین روز کارکرد سابقه، آخرین دستمزد، وضعیت حمایت های درمانی، وضعیت بیمه پرداز، نوع بیمه، مشخصات شعبه و کارگاه را مشاهده نماید.
وی افزود: استعلام مستمری بگیران با قابلیت نمایش آخرین فیش مستمری، استعلام و نمایش میزان بدهی های کارفرمایان به صورت برآوردی و قطعی برای تمامی کارگاه ها، نمایش اطلاعات مکان محور مراکز سازمان تامین اجتماعی، میز خدمت الکترونیک به تفکیک نوع خدمت، فرایندهای هر خدمت و ورود به سامانه، از دیگر خدمات غیر حضوری است که از طریق اپلیکیشن “تامین اجتماعی من” به مخاطبان ارائه می شود.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.