نرم افزارحسابداری صدگان

افزایش حقوق بازنشستگان پس از تصویب بودجه سال ۹۵ اعمال میشود

0 698

حسابداراپ

معاون فنی صندوق بازنشستگی کشور گفت:در تلاشیم تا اواخر اردیبهشت ماه که بودجه سال ۹۵ مصوب می‌شود افزایش حقوق‌ها را نیز اعمال کنیم.


محمد علی ابراهیم‌زاده معاون فنی صندوق بازنشستگی کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان زمان افزایش در حقوق بازنشستگان کشوری اظهار کرد: با توجه به اینکه بودجه سال ۹۵  به صورت دو دوازدهم تصویب شده است هیات وزیران اجازه افزایش حقوق را ندارد.

پندار سیستم

وی با بیان اینکه  در حال حاضر کف حقوق دریافتی برخی  از بازنشستگان کشوری ۷۰۰ هزار تومان است بیان کرد:در همین راستا  برای کاهش فاصله حقوقی بازنشستگان پیشنهاد کرده ایم  حقوق افرادی که مایبن ۷۰۰ تا یک میلیون و پانصد هزار تومان است علاوه بر افزایش ۱۲ درصدی افزایش مجددی نیز داشته باشند.

معاون فنی صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به اینکه هر ساله به محض آنکه مصوبه هیات وزیران ابلاغ می‌شود، سریعا احکام افزایش حقوق را ابلاغ می‌کنیم اظهار داشت: بر اساس طرح پیشنهادی میانگین پرداختی بازنشستگان در سال ۹۵ به یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می رسد.

ابراهیم زاده گفت :در تلاشیم تا اواخر اردیبهشت ماه  که بودجه سال ۹۵ مصوب می‌شود افزایش حقوق‌ها را نیز اعمال کنیم.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.