ACCPress.com – تازه های حسابداری

افزایش دستمزد کارگران بیش از میزان تورم تصویب می‌شود

 • دسته بندی: اخبار اقتصادي, اخبار مجامع حرفه اي

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این هفته شورای عالی کار برای بررسی افزایش حقوق جلسه دارد. ربیعی همچنین گفت: میزان افزایش حقوق در هفته پایانی اسفند ماه نهایی می‌شود.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  گفت: تولیدکنندگان برای ایجاد ارزش افزوده باید به سمت تولیدات های‌تک بروند و به دنبال ارزش افزوده باشند. ربیعی با اشاره به اینکه مسائلی از قبیل بیکاری و اشتغال جوانان نیازمند همدلی و همزبانی دستگاه‌هاست، تصریح کرد: جامعه را باید با اخلاق اداره کنیم و مردم با اخلاق هم‌ رای دادند.

هم کسانی که رای آورده‌اند و چه کسانی که رای نیاوردند باید برای حل مشکلات مردم گام بردارند چراکه وجود همه محترم و موثر است.

وی گفت: آرامش، دوری از تنش در سطح ملی و خانواده و در محیط کار و تولید به ایجاد ارزش افزوده و به چرخاندن واحدهای تولیدی و رونق اقتصادی منجر می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مراسم کلنگ‌زنی طرح توسعه فارماشیمی، افزود: امروز باید در جامعه‌ای تولیدمحور با شعار اخلاق‌گرایی اقدامات خود را دنبال کنیم و امیدواریم طرح توسعه این مجموعه به‌زودی و به‌سرعت انجام پذیرد و باید با یک اجماع بزرگ و همدلی بزرگ به سمتی برویم تا جامعه را به سمت تولید اندیشه ببریم که از جمله آنان تولید کالا و خدمات است که منجر به ایجاد ارزش افزوده شود.نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 • نوشته: مدیر سایت
 • تاریخ: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
 • بدون نظر
 • آمار : 995 بازدید
 • ارسال نظر

  نام:

  ایمیل:

  وب سایت:

  متن و پیام شما: