حسابان وب

نرخ سود بانکی تغییر نمی کند.

1 406

حسابداراپ

عموم اعضای شورای پول و اعتبار به این جمع بندی رسیده اند که به تغییر نرخ سود بانکی نیازی نیست.


وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: نرخ سود بانکی تغییر نمی کند و سیاست های ارزی هم ثابت می ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر، سید شمس الدین حسینی در حاشیه هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه در جمع خبرنگاران افزود: عموم اعضای شورای پول و اعتبار به این جمع بندی رسیده اند که به تغییر نرخ سود بانکی نیازی نیست.

محل تبلیغ شما

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تصمیم جدید ارزی در راه نیست ، گفت: ارز کالاهای اساسی مانند گذشته پرداخت می شود.

وی درباره بسته سیاستی نظارتی بانک مرکزی هم گفت: هر چند این بسته سالانه تدوین و تصویب می شد ، اما از آنجایی که سیاست ها و نظارت ها یکساله نیست ، در دور قبل مقرر شد که همان بسته ملاک عمل باشد و این بسته تا زمانی که نیاز نباشد ، تغییر نمی کند.

حسینی با اشاره به لایحه بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور و نظر کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در تصویب بودجه به عملی بودن مصوبه ها توجه شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه کاهش درآمدی قانون هدفمندی یارانه ها در سال گذشته سبب شد برخی از احکام امکان اجرایی نداشته باشد ، گفت: بودجه ای تصویب شود که در عمل امکان اجرای آن باشد.

وی هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس ،بانک و بیمه را بزرگ ترین نمایشگاه خاورمیانه دانست و افزود: حضور شرکت های خارجی نشان از رشد بازار سرمایه ایران دارد که سرمایه گذاران خارجی را جلب کرده است.

 

1 نظر
  1. شرکت پاراب می گوید

    خواهشمند است نرخ لایبور را در سال ۱۳۹۱ اعلام فرمائید.
    با تشکر شرکت پاراب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.