نرم افزارحسابداری صدگان

تامين اجتماعي بيش از گذشته متضرر مي‌شود.

0 647

حسابداراپ

با توجه به اين كه سهام شركت‌هاي واگذار شده دوگانه است، اداره اين شركت‌ها بيش از پيش سازمان تامين اجتماعي را متضرر مي‌كند.

.

پندار سیستم

در پي انتشار خبري مبني بر پرداخت ۳۵۰ هزار ميليارد رياد از بدهي‌هاي دولت به تامين اجتماعي در قالب واگذاري سهام برخي شركت‌ها، يك فعال كارگري اعلام كرد:‌ با واگذاري شركت‌هاي زيان‌ده به سازمان تامين اجتماعي صندوق تامين اجتماعي تضعيف مي‌شود.
.
حميد حاج اسماعيلي در گفتگو با خبرنگار ايلنا اظهار كرد: با توجه به اين كه سهام شركت‌هاي واگذار شده دوگانه است، اداره اين شركت‌ها بيش از پيش سازمان تامين اجتماعي را متضرر مي‌كند.
.
اين فعال كارگري در بخش ديگري از سخنان خود با انتقاد از روند نظارت و مديريت صحيح در سازمان تامين اجتماعي تصريح كرد: در حال حاضر ميزان بدهي‌هاي دولت به سازمان تامين اجتماعي بيش از ۳۰ هزار ميليارد تومان است كه در صورت سوء مديريت در سازمان ميزان بدهي‌ها بيش از پيش افزايش خواهد يافت.
.
اين فعال كارگري سازمان تامين اجتماعي را يك نهاد غير دولتي عنوان كرد و گفت:‌ مديرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در جلسه‌اي عنوان کرد که همچنان به بیمارستان‌های دولتی بدهکار هستند و علت آن نیز عدم پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی است.
.
حاج اسماعيلي در خصوص بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی گفت: این بدهی از محل پرداخت سه درصد حق بیمه است که می‌بایست دولت به حساب تامین اجتماعی واریز کند اما در انجام تعهداتش قصور مي‌كند.

.

منبع : تابناك

 

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.