نرم افزارحسابداری صدگان

بازهم مالیات جدید در راه‌ است

1 348

حسابداراپ

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: در برخی از کشور‌ها مالیات بر «درآمد‌های اتفاقی» دیده شده که در کشور ما هم این قانون باید اجرا شود و با توسعه سامانه مودیان اجرای این قانون امکان پذیر است.

پندار سیستم

 بابک نگاهداری در سیزدهمین همایش سیاست‌های مالی و مالیاتی از امکان اجرای اخذ مالیات از درآمد‌های اتفاقی خبر داد. او گفت: در برخی از کشور‌ها مالیات بر درآمد‌های اتفاقی دیده شده که در کشور ما هم این قانون باید اجرا شود. با توسعه سامانه مودیان اجرای این قانون امکان پذیر است.

گاهداری به موضوعات مالیاتی برنامه هفتم اشاره نمود. وی اظهار داشت: موضوع مهمی که در برنامه هفتم دیده شده است است که منبع اصلی درآمد اصلی بودجه به جای نفت در درآمد‌های مالیات تمرکز شود. همچنین از دیگر بند‌های برنامه هفتم در بخش مالیات تعریف پایه‌های جدید مالیاتی است.

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس ادامه داد: از دیگر موضوعات برنامه هفتم در بخش مالیات این است که جلوی فرار‌های مالیاتی گرفته شود.

ایلنا

محل تبلیغ شما

1 نظر
  1. یک ایرانی می گوید

    چرا از امکاناتی که سایر کشورها برای مردمشان در نظر گرفته اند، یاد نمی گیرند؟ فقط دنبال دست کردن بیشتر در جیب خالی و پاره مردم هستند؟!
    چرا مسئولین هر ظلمی که می خواهند در حق مردم روا دارند کلمه سایر کشور ها را می آورند؟ من هر چقدر در نقشه کره زمین گشتم، کشوری بنام سایر کشور ها پیدا نکردم. شما کمک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.