نرم افزارحسابداری صدگان

افزایش حقوق کارمندان برای سال آینده مشخص شد

0 1,417

حسابداراپ

معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی درباره افزایش حقوق کارمندان گفت: برای حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده، ۲۵ درصد افزایش در نظر گرفته شده است.

پندار سیستم

معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه نیز به بیان گزارش عملکرد بودجه سال ۹۹ در هفت ماهه امسال پرداخت و گفت: در بخش مصارف, ۳۶ هزار میلیارد تومان در هفت ماهه امسال کاهش داشتیم.

سید حمید پورمحمدی گفت: بودجه امسال ۵۷۱ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده بود که ۲۹۰ هزار میلیارد تومان آن محقق شده است
وی افزود: در بودجه ۱۴۰۰ نیز فروش نفت ۶۵۰ هزار بشکه در نظر گرفته شده است که قیمت هر بشکه ۴۰ دلار پیش بینی می‌شود
معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: برای حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده، ۲۵ درصد رشد در نظر گرفته شده است.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گزارشی گفت: بیش از صد هزار واحد مسکونی ویژه محرومان در دست احداث است که بالغ بر ۲۵ هزار واحد مسکونی به افراد محروم تحویل داده شد.
آقای علیرضا تابش افزود: تا پایان امسال و تا قبل از پایان دولت باقی مانده، مسکن ویژه محرومان به افراد در نظر گرفته شده تحویل داده می‌شود.
وی اضافه کرد: در بین این محرومان، حتی کسانی هستند که هیچ پیش پرداختی نداشته اند و سازمان برنامه و بودجه به نیابت از آن‌ها بخشی از هزینه‌ها را به صورت بلاعوض پرداخت کرده است
رئیس سازمان بهزیستی نیز در این جلسه گفت: بنیاد مسکن باید به مسکن محرومان در شهر‌ها نیز توجه نشان دهد و کمک بلاعوض ۲۵ تا ۳۰ میلیونی این بنیاد به محرومان با توجه به افزایش قیمت‌ها کم و باز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیونی برای محرومین سنگین است.
آقای وحید قبادی دانا گفت: ۴۳ هزار واحد مسکن نیمه ساز در بخش بهزیستی داریم، خواستار همکاری مردم در قالب پویش مهر برای اتمام این طرح‌ها شد.
وی همچنین درخواست کرد: مانند کمیته امداد، سهمیه‌ای برای بهزیستی در زمینه مسکن محرومان در نظر گرفته شود.
در این جلسه وزرای نیرو، ارتباطات، صمت، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و روسای بنیاد مسکن، بهزیستی و کمیته امداد و مشاور امور زنان رئیس جمهور و تعداد دیگری از معاون وزراء و مسئولان حضور داشتند.
منبع: سازمان صدا وسیما
محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.