ACCPress.com – تازه های حسابداری

علت اعتراض پزشکان به قانون مالیاتی

رئیس کل سازمان نظام پزشکی، با عنوان این مطلب که پزشکان با پرداخت عادلانه مالیات هیچ مشکلی ندارند، در خصوص علت اعتراض جامعه پزشکی به تصمیم سازمان امور مالیاتی، توضیحاتی ارائه داد.


محمدرضا ظفرقندی، به جلسه مشترک سازمان نظام پزشکی و سازمان امور مالیاتی پیرامون مباحث اخیر که موجب اعتراض جامعه پزشکی شده است، اشاره کرد و گفت: قرار است در این جلسات مشترک، این مسائل و مشکلات رفع و رجوع شود.
وی با تاکید بر اینکه جامعه پزشکی با پرداخت عادلانه مالیات هیچ مشکلی ندارد، افزود: آنچه مورد اعتراض است، چرا یک قانون به صورت تبعیض آمیز برای جامعه پزشکی تدوین شده است. یعنی به رغم اینکه گفته می شود قانون است، چرا تبعیض آمیز اعمال می شود.

ظفرقندی، در ارتباط با موضوع استفاده از کارتخوان و اتصال آن به سامانه امور مالیاتی، گفت: آن چیزی که الان بحث سازمان امور مالیاتی است، کارتخوان اتصال به سامانه مالیاتی است که جامعه پزشکی هیچ مشکلی با آن ندارد.وی ادامه داد: اعتراض جامعه پزشکی به تبعیض در اعمال قانون مالیاتی بوده که حق دارند معترض شوند.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی، گفت: یک قانون برای همه تصویب و اجرا شود. وقتی جوسازی هایی که صورت می گیرد، تبعیض آمیز است و این مورد اعتراض جامعه پزشکی است.
مرجع : مهر


نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 • نوشته: مدیر سایت
 • تاریخ: ۶ مهر ۱۳۹۸
 • بدون نظر
 • آمار : 439 بازدید
 • ارسال نظر

  نام:

  ایمیل:

  وب سایت:

  متن و پیام شما: