حسابان وب

در چه شرایطی خدمت سربازی به طور رایگان جزو سابقه بیمه حساب می شود؟

8 17,240
آکادمی محسن قاسمی

کسانی که می‌خواهند طول مدت خدمت سربازی‌شان به‌صورت رایگان به‌عنوان سابقه بیمه‌پردازی نزد سازمان تأمین اجتماعی محاسبه شود، نیازمند داشتن سه شرط اساسی هستند. این سه شرط عبارتند از اینکه:

فینتو


– داوطلبان باید قبل از ورود به خدمت سربازی سابقه‌ بیمه پردازی داشته باشند

– پیش از هفتم مرداد سال ۱۳۸۵ خدمت سربازی‌ شان به پایان رسیده باشد

– پس از پایان سربازی نیز بیمه‌پرداز سازمان بیمه تأمین اجتماعی بوده‌باشند.

براساس استفساریه ماده ۹۵ قانون تامین اجتماعی که از سوی مجلس تصویب شده است، این سه شرط برای افرادی که متقاضی استفاده از سابقه بیمه رایگان دوران خدمت سربازی هستند، الزامی است و نبود هر یک از این سه شرط امکان برخورداری افراد از این نوع سابقه بیمه‌پردازی را ناممکن خواهد کرد.



8 نظرات
  1. میلاد می گوید

    سلام من شرط اول و سوم رو دارم
    اما شرط دوم رو ندارم سربازیم سال ۹۲ به پایان رسیده یعنی نمیتونم از این سابقه استفاده بکنم؟

  2. Mostafa می گوید

    سلام من قبل از خدمتم در سال ۱۳۶۸ یکماه بیمه شدم در سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۱ به خدمت سربازی رفتم الان هم نزدیک به ۲۶ سال بیمه دارم آیا بیمه خدمت سربازی من رایگان است.ممنونم

  3. مسعود می گوید

    سلام من قبل سربازی محصل بودم وازسوی پدرم بیمه وضعیت انتقال مدل من چی میشه ۲شرط دیگه رودارم

  4. حسن می گوید

    من قبل خدمت بیمه وبعدازخدمت هم بیمه اصلاقطع نشد.
    پایان خدمت ۱۹مرداد۸۵است آیا میتوانم بیمه را رتیگان بگیرم؟

  5. محمدرضا می گوید

    سلام.من قبل از خدمت ۵ماه بیمه تامین اجتماعی داشتم سال ۱۳۹۴بیمه شدم سوال ۱۳۹۵تا ۱۳۹۷خدمت بودم ایا امکان داره بیمه خدمتم رایگان رو سابقه کاربیاد

  6. محمدرضا می گوید

    سلام من این سه شرایط را دارم ولی دوسال پیش به صورت اقساط سربازیمو خریدم به ۱۸۰۰۰۰۰ایا میشه پولمو بگیرم واز این طرح استفاده کنم

  7. علی می گوید

    سلام
    من چندماه آینده با سی سال خدمت بازنشسته می شوم اکنون برایم مقدورنیست سربازیم رو بخرم و به سابقه تامین اجتماعی خود اضافه کنم
    آیا بعد از بازنشستگی و دریافت حقوق می توانم سربازیم رو بخرم و به مدت خدمتم اضافه کنم
    اگر پاسخ بله است تا چه مدت بعد از بازنشسته شدنم می توانم اقدام کنم

  8. رسولی می گوید

    من سال۸۰ الی۸۱ بیمه دارم سال۸۱ الی۸۳ خدمت بودم وسال ۸۶ مجددا بیمه رو ادامه دادم وتابحال هم دارم ولی از ۸۳ الی۸۶ بیمه نداشتم آیا برای بنده نیز خدمت سابقه محسوب میشه بدون پرداخت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.