نرم افزارحسابداری صدگان

وزارت اقتصاد: رئیس سازمان مالیاتی را خودمان انتخاب کردیم

0 821

حسابداراپ

 

یک مقام وزارت اقتصاد با تاکید بر این که عوامل خارج از وزارت اقتصاد در انتصابات این وزارتخانه نقشی ندارند گفت: رییس کنونی سازمان امور مالیاتی کشور از درون مجموعه وزارتخانه با پیشنهاد وزیر اقتصاد و رای قاطع اعضای هیات دولت انتخاب شده است.


پندار سیستم

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، به دنبال اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر برخی دخالتهای بیرونی در انتصابات وزارت اقتصاد، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آن وزارتخانه موضوع مذکور را تکذیب کرد.

سید مالک حسینی با بیان اینکه در روزهای اخیر یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مدعی شده است عواملی خارج از وزارت امور اقتصادی و دارایی در انتصابات این وزارتخانه از جمله انتصاب چند ماه پیش رییس سازمان امور مالیاتی و سایر جابجایی ها در آن سازمان دخیل بوده و نقش داشته اند، ضمن تکذیب صریح این ادعا گفت: رییس کنونی سازمان امور مالیاتی کشور از درون مجموعه وزارتخانه با پیشنهاد وزیر اقتصاد و رای قاطع اعضای هیات دولت به گونه ای که حتی یک رای ممتنع یا مخالف نداشته انتخاب شده و ادعای مطروحه مبنا و وجهی از واقعیت ندارد.

وی تاکید کرد وزارت اقتصاد ارتباط فعال و مثبتی با نمایندگان محترم مجلس دارد و برای تقویت این همکاری ها از طرح دیدگاه ها و ارایه پیشنهادات سازنده ایشان استقبال می‌کند.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.