نرم افزارحسابداری صدگان

متن كامل لایحه اصلاح قانون كار

3 1,399

حسابداراپ

توضیح سایت: متن جدیدرا اینجا دریافت کنید.


در حالی كه با وجود گذشت شش روز از ارائه لایحه اصلاح قانون كار به مجلس، بسیاری از نمایندگان مجلس، كارشناسان كارگری و طبیعتاً بدنه جامعه كارگری از مفاد تغییرات نهایی ارائه شده در این لایحه اظهار بی‌اطلاعی می‌كنند، خبرگزاری ایلنا به منظور فراهم آوردن امكان تبادل نظر پیرامون این تغییرات، متن كامل این لایحه را در قالب یك فایل PDF در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

.

خبرگزاری ایلنا متن كامل لایحه اصلاح قانون كار كه در روز سه شنبه، ۱۴ آذرماه توسط دولت دهم به مجلس ارائه شد را در قالب یك فایل PDF در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

پندار سیستم

.

در حالی كه با وجود گذشت شش روز از ارائه لایحه اصلاح قانون كار به مجلس، بسیاری از نمایندگان مجلس، كارشناسان كارگری و به طبع بدنه جامعه كارگری از مفاد تغییرات نهایی ارائه شده در این لایحه اظهار بی‌اطلاعی می‌كنند، خبرگزاری كار ایران (ایلنا) به منظور فراهم آوردن امكان تبادل نظر پیرامون این تغییرات، متن كامل این لایحه را در قالب فایل PDF پیوست این خبر در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

.

علاوه بر متن كامل لایحه، این خبرگزاری قصد دارد از امروز با انتشار تفکیکی بندهای مورد مناقشه لایحه اصلاح قانون کار و تطبیق تغییرات مد نظر دولت و مواد فعلی قانون، تحلیل مختصر و بی‌طرفانه‌ای از آنچه پس از اعمال این تغییرات رخ خواهد داد، به مخاطبان خود به ویژه جامعه كارگری ارائه دهد.

.

گفتنی است، تغییرات مورد نظر دولت در لایحه ارسالی به مجلس، شامل تسهیل شرایط اخراج کارگران، رسمیت بخشیدن به انعقاد قراردادهای موقت برای مشاغل دائمی، تسهیل شرایط خاتمه قرارداد موقت پیش از اتمام، افزودن شرایط اقتصادی کشور به معیارهای تعیین دستمزد كارگران، افزودن چندین مقام دولتی به شورای عالی کار که در قانون فعلی ماهیتی سه جانبه دارد و از مهم‌ترین وظایفش تعیین دستمزد سالانه کارگران است و… می‌شود.

.

محل تبلیغ شما

3 نظرات
 1. bakhitalireza می گوید

  متن کامل لایحه را میخواهم

 2. مدیر سایت می گوید

  باسلام و احترام
  بروي فايل PDF كه لينك گذاري شده كليك كنيد.

 3. امیر راد می گوید

  باسلام
  راجع به شرایط و مدت بیمه بیکاری هیچ اطلاعاتی در هیچ جایی پیدا نشد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.