نرم افزارحسابداری صدگان

نیروهای شرکتی معترض به دیوان عدالت مراجعه کنند.

2 681

حسابداراپ

معاون راهبردی معاونت توسعه انسانی ريیس‌جمهور گفت: نیروهای شرکتی دستگاه‌های دولتی باید تاکنون تبدیل وضعیت شده باشند و معترضین می‌توانند به سازمان بازرسی و دیوان عدالت اداری شکایت کنند.

.

هاجر تحریری نیک صفت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در دستگاه‌های دولتی گفت: در دستگاه‌هایی که ماموریت آن به بخش خصوصی واگذار شده دیگر تغییر وضعیت معنا ندارد؛ اما اگر دستگاهی دولتی باشد و شرایط مصوبه هیات وزیران را داشته باشد باید از تاریخ مصوبه دولت در ابتدای بهمن ۹۰ به مدت ۱۵ روز تبدیل وضعیت می‌شدند.

.

پندار سیستم

وی گفت: اگر دستگاه‌های مربوطه به کارکنان خود پاسخ منفی در مورد تبدیل وضعیت دادند؛ آنگاه می‌توانند موضوع را از طریق دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور و دیوان عدالت اداری پیگیری کنند؛ اما اگر گفته شد، قرار است دستگاه دولتی واگذار شود یا اینکه برخی از وظایف در وزارتخانه‌های ادغام شده تبدیل به شرکت تعاونی شده و از نیروهای موجود دستگاه برای شرکت تعاونی استفاده ‌شود وضعیت آنها متفاوت است و نیازی به تبدیل وضعیت از حالت شرکتی به قرارداد مستقیم ندارند.

.

وی گفت: اگر یک دستگاه دولتی مصوبه‌ دولت را اجرا نکرده باشند کارکنان می‌توانند از طریق دستگاه‌های نظارتی پیگیری کنند و متن کامل مصوبه دولت در سایت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس‌جمهور منتشر شده است.

.

محل تبلیغ شما

2 نظرات
  1. شركتي راه كرمان می گوید

    نيروهاي شركتي اداره راه كرمان به جاي قراردادي شدن اخراج شدن خواهشن يكي به دادشون برسد

  2. نیروهای پیمانکاری و شرکتی می گوید

    اداره کل راه آهن نیز این بخشنامه ها و دستورالعمها را اجرا ننموده و هیچ ارگانی نیز تا کنون نتوانسته این اداره را ملزم به اجرا نماید. خواهشمندیم رسیدگی بفرمائید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.