نرم افزارحسابداری صدگان

کرایه حمل کالا افزایش می یابد؟

0 129

حسابداراپ

طی روزهای آتی مجوز تعدیل نرخ شاخص تن کیلومتر و کرایه حمل کالا اخذ و عملیاتی خواهد شد.

دبیر انجمن کارگری رانندگان ناوگان جاده ای حمل کالای استان اصفهان گفت:  قطعا طی روزهای آتی مجوز تعدیل نرخ شاخص تن کیلومتر و کرایه حمل کالا اخذ و عملیاتی خواهد شد.

 نوید خیرمند این مطلب را در پاسخ به پیگیری مستمر و تماس و پیام های متعدد رانندگان کامیون در خصوص سرنوشت بروز رسانی شاخص تن کیلومتر در سال ۱۴۰۳ بیان کرد و افزود: از اواخر سال گذشته انجمن صنفی رانندگان استان اصفهان مجدانه پیگیر تعدیل کرایه ها و بروزرسانی نرخ شاخص بوده و مکاتبات و جلسات متعددی با اداره کل راهداری استان و سایر مراجع ذیصلاح در این خصوص انجام گرفت.

این راننده کامیون عنوان کرد: متاسفانه طی سال های اخیر، به علت عدم مطالبه گری عمومی و کم لطفی برخی مسئولان ذیربط، عرف بر این شده است که بروزرسانی شاخص تن کیلومتر پس از گذشت ۲ ماه از سال جدید و در اول خرداد عملیاتی شود.

پندار سیستم

وی با بیان این که  لازم است برای سال های آینده مسئولان را متقاعد کنیم که تعدیل نرخ کرایه هم مانند سایر کالاها و خدمات از ابتدای سال انجام پذیرد، تاکید کرد: امسال نیز قرار بر همین رویه بود، لیکن عدم اقدام به موقع و موکول شدن تعیین و تایید نرخ شاخص به روزها و ساعت های آخر و تقارن آن با حادثه تاسف‌ بار پیش آمده برای ریاست محترم جمهور و هیئت همراه باعث تعویق در اجرا در موعد مقرر شد.

به گزارش تین نیوز، خیرمند گفت:  با این حال بنده مراتب انتظار، انتقاد و اعتراض به حق رانندگان را نسبت به تأخیر پیش آمده به معاونت محترم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و مدیرکل محترم دفتر کالای سازمان ابلاغ کردم.

او افزود: طبق اطلاعی که به بنده دادند، موضوع روزانه از دستگاه ذیربط پیگیری می شود و قطعا طی روزهای آتی مجوز تعدیل نرخ شاخص اخذ و عملیاتی خواهد شد.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.