نرم افزارحسابداری صدگان

ساماندهی کارکنان دولت شامل نیروهای طرحی و حجمی نمی‌شود

0 146

حسابداراپ

ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: طرح ساماندهی کارکنان دولت به شورای نگهبان ارجاع شد و شورای نگهبان ۱۰ روز وقت دارد آن را بررسی کند.

وی ادامه داد: اگر این مصوبه مورد تایید شورای نگهبان قرار بگیرد فردای آن روز توسط رئیس مجلس برای اجرا ابلاغ می‌شود، اما اگر مورد ایراد مجدد شورای نگهبان قرار گرفت ما باید آن ایراد‌ها را رفع کنیم که این امر زمانبر خواهد بود چون باید مجددا سیر قانونی خود را طی کند.

پندار سیستم

نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس اظهار کرد: مشمولان این قانون تمام کارکنان شرکتی هستند به طور مثال یک شرکت تامین نیرو با وزارت نیرو قرارداد دارد و دویست کارمند شرکتی دارد طبق این مصوبه این شرکت واسطه حذف می‌شود و کارکنان با وزارت نیرو قرارداد کار معین می‌بندند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: نیروهای طرحی‌ و حجمی‌ را در این طرح نیاوردیم، چون شورای نگهبان به آن ایراد گرفته بود و فقط شرکتی‌ها را در این طرح آوردیم و در مرحله بعد طرحی‌ها و حجمی‌ها را می‌آوریم.

اسماعیلی در روز ۳۰ مرداد با اعلام خبر تصویب گزارش کمیسیون اجتماعی پیرامون طرح ساماندهی کارکنان دولت اعاده شده از شورای نگهبان، اعلام کرده بود: طرح ساماندهی کارکنان دستگاه‌های موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اعاده شده از شورای نگهبان در صحن علنی با ۱۹۲ رای به تصویب رسید و مجدد به شورای نگهبان ارسال شد.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.