نرم افزارحسابداری صدگان

راهنمای پیامکی دریافت خدمات چک (ثبت، تایید، انتقال، انواع استعلام وضعیت چک و صادرکننده آن)

0 599

حسابداراپ

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، سامانه پیامکی با امکان راهنمایی افراد برای دریافت خدمات مرتبط با چک های جدید صیادی توسط این بانک راه اندازی شده و هموطنان عزیز می توانند برای دریافت این خدمات با ارسال پیامک به سرشماره ۴۰۴۰۷۰۱۷۰۱ اقدام کنند.
برای استفاده از خدمات این سامانه در مرحله اول می‌توانید با ارسال پیامک خالی به سرشماره ۴۰۴۰۷۰۱۷۰۱، از انواع خدمات مرتبط با سامانه مطلع شوید. سپس می توانید با ارسال کدهای اولیه نسبت به دریافت کامل راهنمای هر خدمت به صورت جداگانه اقدام کنید.

پس از دریافت راهنما می توانید خدمات چندگانه شامل ثبت، تایید، انتقال، انواع استعلام ها (وضعیت چک و صادرکننده آن)  را از این سرشماره دریافت کنید.

پندار سیستم

یکی از تفاوت اصلی سامانه پیامکی با سایر روش ها در این است که ذینفعان چک می توانند با استفاده از این روش از وضعیت چک‌های صادرکننده شامل چک های برگشتی، رفع سوء اثرشده و چک های در راه صادرکننده چک باخبر شوند.

همچنین از دیگر امتیازات این سامانه، معرفی شماره همراه برای مطلع شدن از ثبت چک به نام شخص است. برای دریافت این خدمت کافیست صادرکننده یا ذینفع چک باشید و شماره تلفن خود را به سامانه معرفی کنید (فرآنید استعلام چک توسط صادرکننده یا ذینفع را انجام دهید). پس از آن هر زمان چکی به نام شما ثبت یا منتقل شد پیامکی برای شما ارسال می شود و شما را از ثبت چک به نام تان مطلع می کند.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.