حسابان وب

پرسش و پاسخ مالیاتی درخصوص مالیات فروش ماشین

1 703
آکادمی محسن قاسمی

آیا فروش و واگذاری ماشین آلات و وسائط نقلیه دهیاری به اشخاص حقیقی و حقوقی مشمول مالیات عملکرد و ارزش افزوده می باشد ؟

فینتو

1 نظر
  1. حسین عبداللهی می گوید

    باسلام
    به نظر میرسه اطلاق پاسخ تکمیلی در بند ت درمورد مالیات عملکرد اشتباه باشه چون ماده ۴۰ صرفا مربوط به مواردی است که در قوانین بودجه سالانه درج می شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.