حسابان وب

آخرین مهلت دریافت وام ۷ میلیونی تامین اجتماعی اعلام شد

0 506
آکادمی محسن قاسمی

علی دهقانی کیا، رئیس کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی در خصوص وام ۷ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۰ اظهار کرد: واریز وام بازنشستگان تامین اجتماعی در ۴ مرحله تایید شده است که درحال‌حاضر ۲ مرحله‌ی آن پرداخت شده است.

سهمیه وام ۷میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۰ چقدر است؟

فینتو

وی افزود: سهمیه‌ی وام بازنشستگان تامین اجتماعی در شهر تهران رقمی در حدود ۴۵ هزار نفر است که درحال‌حاضر از رقم، ۲۸ هزار نفر موفق به دریافت وام ۷ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۰ شده‌اند، همچنین برای تکمیل دریافت وام ۴۵ هزار نفر، آماری به عدد ۱۷ هزار بازنشسته تامین اجتماعی باقی مانده‌اند تا وام خود را دریافت کنند.

هزینه حق بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی کم می‌شود؟

خبر مهم برای بازنشستگان تامین اجتماعی

دهقانی کیا بیان کرد: باید منتظر بمانیم تا افرادی که در سایت کانون بازنشستگان شهر تهران ثبت نام کرده‌اند تا پایان آذر ماه وام خود را دریافت می‌کنند یا خیر و آیا وام ۴۵ هزار نفر پرداخت می‌شود یا خیر؟ در غیر این صورت باید برای پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی یک مرحله‌ی دیگر به ۴ مرحله‌ی قبلی اضافه شود تا بدون مشکل موفق به پرداخت وام ۴۵ هزار نفر بازنشستگان تامین اجتماعی شویم.

رئیس کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی گفت: درحال‌حاضر بانک رفاه یک سری مشکلات خاص خودش را دارد و سایت‌ها قطعا تا ۲۰ آذر ماه بسته است و تا این تاریخ ثبت نامی صورت نخواهد گرفت، همچنین سازمان تامین اجتماعی تا پایان ماه آذر باید در خصوص تعداد افراد واجد شرایط دریافت وام به کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی را اعلام کند در این صورت مجموع رقمی که کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی دریافت کرده است مشخص خواهد شد.

چگونه یارانه دلاری سفر به ترکیه بگیریم؟

سامانه ثبت نام وام ۷میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگان واجد شرایط برای ثبت نام وام ۷ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۰ می‌توانند با مراجعه به سامانه https://vaam.kabta.ir/ نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.