نرم افزارحسابداری صدگان

احراز هویت غیرحضوری کارگران و کارفرمایان در شعبات بانک

0 1,166

حسابداراپ

 با امضای تفاهم نامه ای با بانک رفاه کارگران زمینه استفاده از تمام شعبات بانک رفاه در سراسر کشور برای دریافت خدمات احراز هویت غیرحضوری کارگران و کارفرمایان فراهم شده است .

پندار سیستم

ه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی ، “حاتم شاکرمی ” گفت : برای تسهیل روند احراز هویت کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار تفاهم نامه ای با بانک رفاه کارگران به امضا رسید که افراد بتوانند علاوه بر پیشخوان های دولت از این طریق نیز احراز هویت نمایند.

وی تاکید کرد : سامانه جامع روابط کار تمام فرایندها ، خدمات و وظایف معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به صورت الکترونیکی و غیر حضوری به جامعه بزرگ هدف خود یعنی کارگران و کارفرمایان ارائه می دهد .

شاکرمی گفت :  عضویت در این سامانه و بهره برداری از خدمات آن نیازمند احراز هویت صرفا برای یک بار است که تا کنون تنها در دفاتر پیشخوان دولت انجام می شد.

معاون روابط کار وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی  خاطر نشان کرد : کارگران و کارفرمایان می توانند جهت احراز هویت خود به غیر از پیشخوان دولت به تمام شعبات بانک رفاه در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 وی گفت : از مزایای استفاده از ظرفیت شعبات بانک رفاه این است که این احراز هویت را هم می‌توان به صورت غیر حضوری انجام داد .

در ادامه این مراسم اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت : بانک رفاه کارگران با افزایش سرمایه ای که داشته است بیش از گذشته آمادگی ارائه خدمات متنوع ریالی، ارزی، کارگزاری و بیمه به شرکت ها و واحدهای تولیدی را دارد و این تفاهم نامه، زمینه گسترش همکاری های متقابل را با جامعه کارگری و کارفرمایی کشور فراهم می کند.

محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.