نرم افزارحسابداری صدگان

مهلت بخشودگی جرائم مالیاتی حداکثر تا ۱۵ اسفند

0 1,043

حسابداراپ

مدیرکل امور مالیاتی ایلام گفت: آخرین مهلت صاحبان صنایع و مشاغل برای برخورداری از بخشش جرائم مالیاتی تنها تا ۱۵ اسفندماه سال جاری است.

پندار سیستم


به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، عزیزاله عباسپور در این مورد اظهار داشت: جریمه قابل بخشش مودیان مالیاتی اعم از عملکرد، حقوق، تکلیفی و ارزش افزوده که از ابتدای دهه فجر تا ۱۵ اسفند ۹۷ نسبت به پرداخت نقدی اصل مالیات قطعی شده خود اقدام کنند تا صد درصد جرائم وفق مقررات بخشیده می شود.
وی از صاحبان صنایع و مشاغل آزاد خواست که در موعد مقرر نسبت به پرداخت بدهی مالیاتی خود اقدام کنند تا مشمول جریمه نشوند زیرا در ابتدای سال این بخشش ها اعمال نخواهد شد.
عباسپور از مودیان مالیاتی خواست با اطلاع رسانی پرونده و انجام به موقع تکالیف مالیاتی خود، از تسهیلات مالیاتی مربوطه استفاده نمایند.
مدیرکل امور مالیاتی ایلام گفت: مالیات پاک ترین منبع درآمدی است که می تواند جایگزین مناسبی برای درآمدهای نفتی شده و از مودیان درخواست می کنیم که با پرداخت به موقع مالیات های خود، در مقابل تحریم های ظالمانه که از سوی استکبار جهانی اعمال شده موجبات رونق و شکوفایی اقتصادی را فراهم آورند.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.