حسابان وب

ورود یک صنعت جدید به بورس

0 458

حسابداراپ

مدیر پذیرش بورس تهران اعلام کرد: با عرضه اولیه سهام تامین سرمایه امید به بازار سهام یک صنعت جدید به بورس اضافه شد.


حسابداری علیمرادی

به گزارش خبرنگار ایبِنا، روح الله حسینی مقدم در نشست خبری عرضه سهام اولین تامین سرمایه در بورس گفت: از جهت تنوع بخشی ورود تامین سرمایه امید به بازار سهام باعث می شود علاوه بر حضور یک صنعت تازه در تالار شیشه ای، سرمایه گذاری نیز در بورس برای سهامداران  متنوع و گسترده تر می شود.

ارتقای شفافیت اطلاعات

مدیر پذیرش بورس تهران در ادامه اظهار داشت: ورود تامین سرمایه امید به بورس که اتفاقا یکی از نهادهای رسمی و فعال بازار سرمایه نیز است، آثار مثبت زیادی را در پی خواهد داشت که مهم ترین آن ارتقای شفافیت در عملکرد مالی این گونه شرکت ها است.

حسینی مقدم اضافه کر: از سال ۹۵ اهتمام جدی تری برای ورود صنعت های جدید در بازار سهام شکل گرفت و ورود این شرکت نیز در همین راستا شکل گرفته و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

الزام همه ناشران بورسی

همچنین وی ادامه داد : این شرکت باید از امروز گزارشگری های مالی خود را برای سهامداران منتشر کند تا شفاف سازی های عمیق تری نسبت به تامین سرمایه امید برای سرمایه گذاران در بورس شکل بگیرد چرا این وضعیت یک الزام برای همه شرکت های پذیرفته شده در بورس است.

برگزاری مجامع الکترونیک

افزون بر این، مدیر پذیرش بورس تهران پیشنهاد کرد تا بر اساس برنامه ششم توسعه و در راستای الکترونیک شدن فعالیت ها، تامین سرمایه امید و سایر ناشران بورسی مجامع صاحبان سهام خود را الکترونیک برگزار کنند تا افشای اطلاعات سریع و گسترده برای همه سرمایه گذاران در بازار سهام شکل بگیرد.ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.