حسابان وب

تأخیر یک ساعته کارمندان تهرانی مجاز تلقی شود

0 415

حصین حاسب

معاون اول رییس جمهوری در بخشنامه ای از تمامی دستگاه های دولتی خواست به منظور مدیریت در معابر اصلی و شریانی شهر تهران، از اول تا ۱۵مهرماه سال جاری تاخیر کارمندان خود تا ساعت ۹ صبح را مجاز تلقی کنند.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری در این بخشنامه به دستگاه های اجرایی تاکید کرد: در صورت لزوم ساعات تأخیر کارمندان را از اول تا ۱۵ مهرماه به عنوان مرخصی ساعتی منظور دارند.متن کامل بخشنامه ابلاغ شده از سوی معاون اول رییس جمهوری به شرح ذیل است:«با توجه به آغاز تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ و به منظور مدیریت تقاضای سفرهای شهری و کاهش زمان ناشی از ترافیک سنگین در معابر اصلی و شریانی شهر تهران، کلیه دستگاه های اجرایی و بانک های شهر تهران مجازند از اول تا پانزدهم مهرماه سال جاری در صورت تأخیر کارمندان خود تا ساعت (۹) صبح، تاخیر مزبور را مجاز تلقی کنند و در صورت لزوم ساعات تأخیر را به عنوان مرخصی ساعتی منظور دارند.اسحاق جهانگیری –  معاون اول رییس جمهوری»


پندار سیستم

توضیحات دبیر هیئت دولت درباره تغییر ساعات اداری

دبیر هیئت دولت با تاکید براینکه تغییر سیستماتیک و سراسری برای کارکنان دولت در ساعت آغاز به کار ادارات و دستگاه های دولتی با آغاز بازگشایی مدارس در اول مهرماه صورت نگرفته، توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش تیترآزاد به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس حاجی‌میرزایی دبیر هیئت دولت درباره بخشنامه معاون اول رئیس جمهور به مناسبت آغاز سال تحصیلی و تسهیل تردد دانش آموزان توضحیاتی ارائه کرد.

حاجی میرزایی گفت: شهردار تهران، با توجه به شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی و افزایش تقاضای سفر های شهری و تا دو هفته ای که برای برقراری کامل سرویس های مدارس و تنظیم رفت و آمد دانش آموزان و والدینی که فرزندانشان را به مدرسه می رسانند زمان لازم است، درخواست کردند که تاخیر تا ساعت ۹ صبح از اول تا ۱۵ مهرماه کارمندان مجاز شمرده شود و در صورت لزوم به عنوان مرخصی ساعتی منظور شود. برهمین اساس معاون اول رئیس جمهور نیز طی بخشنامه ای چنین اجازه ای را صادر کردند.

دبیرهیئت دولت افزود: بنابراین هیچ تغییری در ساعت کار دستگاهها، بانکها و شرکت ها ایجاد نمی شود و صرفا تاخیرات این دو هفته تا ساعت ۹ مجاز شمرده می شود.

دبیر هیئت دولت افزود: در اصل این بخشنامه یک مساعت به کارمندانی است که دانش آموز دارند تا رفت آمد خود و فرزندانشان را در روزهای اول ماه مهر و ترافیک این روزها مدیریت کنند.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.