نرم افزارحسابداری صدگان

کلیات لایحه «مالیات بر ارزش افزوده» تصویب شد

0 1,246

حسابداراپ

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه «مالیات بر ارزش افزوده» در کمیسیون متبوعش خبر داد.

پندار سیستم


به گزارش فرهنگ نیوز؛ سعید باستانی نماینده تربت حیدریه و سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه امروز عصر کمیسیون متبوع خود، اظهار داشت: نشست امروز یکشنبه (۷ خردادماه ۹۶) کمیسیون با حضور اعضا برگزار شد.

وی افزود: بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده دستور کار امروز کمیسیون بود که پس از بحث و تبادل نظر اعضا، با کلیات این لایحه موافقت شد و به تصویب کمیسیون رسید.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: ماده ۵ لایحه مالیات بر ارزش افزوده نیز مورد بررسی کمیسیون قرار گرفت که براین اساس عرضه ماشین آلات و تجهیزات سرمایه‌ای معدنی، کشاورزی و خطوط تولید صنعتی به تشخیص وزارت صنعت، معدن و تجارت توسط واحدهای مجاز از پرداخت مالیات معاف بوده و مالیات خرید نهاده های آن ها مسترد می شود.

باستانی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: طرح جامع مدیریت شهری نیز در دستور کار نشست امروز بود که به دلیل ارائه لایحه از سوی دولت ظرف چند ماه آینده تا ۶ ماه این لایحه مسکوت ماند که اگر دولت لایحه مدیریت شهری را به مجلس ارسال نکند این طرح در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

وی در خاتمه عنوان کرد: همچنین در این جلسه آقایان رضا انصاری، محمدرضا منصوری و سید جواد حسینی کیا برای حضور در کمیسیون مشترک طرح تشکیل سازمان گردشگری و میراث فرهنگی انتخاب شدند.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.