حسابان وب

درآمد سالانه یک حسابدار در آمریکا چقدر است؟

0 2,068
آکادمی محسن قاسمی

حقوق و دستمزد یک حسابدار در آمریکا سالانه بالغ بر ۵۰ هزار دلار می باشد. در گزارش اخیر منتشر شده توسط پایگاه کاریابی ایندید(Indeed) تعدادی از فرصت های شغلی موجود برای حسابداران در آمریکا را مورد بررسی قرار گرفته است، که این گزارش به بالاترین میزان حقوق و دستمزد یک حسابدار در این ردیف های شغلی و سایر اطلاعات مربوط به هر یک اشاره کرده است.


به گزارش جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران برگرفته از وب سایت انجمن حسابداران رسمی امریکا، گزارش فوق از اطلاعات حسابداران موجود در ۱۰ شهر برتر ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۷ استخراج شده است؛ رتبه‌ی نخست متعلق به شهر آتلانتا در ایالت جورجیای آمریکا می باشد که حسابداران در این شهر دارای متوسط درآمد سالیانه‌ی ۵۲ هزارو ۳۱۲ دلار می باشند و همچنین شهر آتلانتا نزدیک به ۱۱هزار و ۷۷۵ شغل حسابداری به ازای هر یک میلیون نفر وجود دارد.

پس از آتلانتا، رتبه دوم به شهر شارلوت ایالت کاریلونای شمالی، اختصاص دارد که متوسط درآمد سالیانه حسابداران این شهر ۵۲ هزارو ۲۱۴ دلار می باشد و ۸۳۱۶ فرصت شغلی حسابداری در هر یک میلیون نفر، برای حسابداران در این شهر وجود دارد. شهر سن خوزه در کالیفرنیا در رتبه سوم این جدول قرار دارد، که حسابداران این شهر دارای متوسط درآمد سالیانه ۵۱۰۹۲ دلار، و نیز سن خوزه دارای ۷۶۰۱ فرصت شغلی برای حسابداران می باشد.

در رتبه های بعدی این لیست به ترتیب شهرهای، اس تی لوییس در ایالت میزوری، رتبه چهارم، سیاتل در ایالت واشنگتن، رتبه پنجم، بالتیمور بیست و ششمین شهر بزرگ آمریکا، رتبه ششم، بوستن در ایالت ماساچوست، رتبه هفتم، سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا، رتبه هشتم، دیترویت در ایالت میشیگان، رتبه نهم و واشنگتن دی سی، شهر دهم این لیست می باشد. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.