نرم افزارحسابداری صدگان

مالیات برارزش افزوده مانع تولید در کشور

0 555

حسابداراپ

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این خبر گفت: لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی مجلس در دست بررسی است.


به گزارش شبکه خبر، محمدرضا پورابراهیمی روز جمعه در نشست فعالان اقتصادی مازندران با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در محمود اباد، افزود: دولت پیش از سال جاری لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده را به مجلس شورای اسلامی ارسال کرده و این لایحه در کمیسیون اقتصادی در دست بررسی است.
وی گفت: قانون فعلی مالیات بر ارزش افزوده به صورت موقت در کشور اجرا شد و طبق توافق مجلس با دولت قرار شده تا پیش از اصلاح، قانون فعلی اجرایی شود.
پورابراهیمی اضافه کرد: اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در سطح کشور از سوی مجلس و دولت احساس شد و با این رویکرد نیز دولت یازدهم لایحه اصلاحیه را به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد و با بررسی در کمیسیون اقتصادی، به صحن علنی مجلس شورای اسلامی آورده می شود.

پندار سیستم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اصلاح قانون نظانم بانکی و گمرک را از دیگر برنامه های کمیسیون اقتصادی در سال جاری برای برداشتن موانع تولید در کشور اعلام کرد.
وی پیش بینی کرد تا اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده؛ نظام بانکی و گمرکی حداکثر در نیمه نخست سال جاری پایان یابد و اجرایی شود.
وی شفاف سازی عملکرد بانکها به خصوص در بخش دیرکرد و جرایم را از مهمترین برنامه اصلاح قانون نظام بانکی در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.


محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.