نرم افزارحسابداری صدگان

بزرگترین شرکت‌های بازار سرمایه از نظر تعداد سهامدار معرفی شدند

0 491

حسابداراپ

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سمات)، اسامی بزرگترین شرکت‌های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار را معرفی کرد.

پندار سیستم


به گزارش ایبِنا، سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با ۲۴۰ هزار و ۸۱۳ سهامدار درپایان دی ماه امسال، در صدر بزرگترین شرکت بورسی از نظر تعداد سهامدار ایستاد و ایران خودرو با ۱۵۰ هزار و ۲۸۴ سهامدار و توسعه معادن روی ایران با ۱۲۵ هزار و ۳۰۳ سهامدار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

همچنین شرکت های سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان، سرمایه گذاری صنعت نفت، سایپا، بانک انصار، توسعه صنایع بهشهر، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و سیمان فارس و خوزستان در مکان های سوم تا دهم بزرگترین شرکت های بورسی از نظر تعداد سهامدار هستند.

موسسه اعتباری کوثر مرکزی با ۴۸۳ هزار و ۸۹۲ سهامدار در صدر بزرگترین شرکت‌های فرابورسی از نظر تعداد سهامدار قرار دارد و بانک سرمایه با ۳۰۲هزار و ۶۰۹ سهامدار و بانک دی با ۱۸۱ هزار و ۰۶۸ سهامدار در رده های بعدی قرار گرفتند.

بانک مهر اقتصاد، بانک قوامین، سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان، سرمایه‌گذاری کشاورزی ایران، بانک حکمت ایرانیان، صنایع پتروشیمی زنجان، پتروشیمی گلستان نیز در مکان های سوم تا دهم فهرست برترین شرکت‌های فرابورسی از لحاظ تعداد سهامدار ایستادند.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.