نرم افزارحسابداری صدگان

بررسی نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت

0 994

حسابداراپ

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از بررسی طرح استفساریه قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و نحوه تسری آن به کارگران شاغل و مشمولان قانون کار در دستگاه های اجرایی خبر داد.


به گزارش  خانه ملت، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از بررسی طرح استفساریه قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و نحوه تسری آن به کارگران شاغل و مشمولان قانون کار در دستگاه های اجرایی خبر داد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به جزییات جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، اشاره کرد و افزود: در این جلسه کمیسیون به بررسی طرح استفساریه قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و نحوه تسری آن به کارگران شاغل و مشمولان قانون کار در دستگاه های اجرایی به عنوان کمیسیون فرعی پرداخت.

پندار سیستم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طرح مذکور در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس رد شد، افزود: از دلایل رد این طرح این بود که به عقیده نمایندگان در قانون نحوه پرداخت عیدی به کارکنان دولت مصوب ۲۰ دی ۱۳۷۴ مشمولان قانون کار برای تحت شمول قرار گرفتن تعیین شده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: قانون مربوط به تعیین عیدی و پاداش سالانه کارگران شاغل در کارگاه های مشمول قانون کار بوده است.

وی با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون متبوعش، تصریح کرد: لایحه نحوه پرداخت هزینه دادرسی دستگاه های اجرایی نیز دیگر دستور کار این کمیسیون بود که با نظر نمایندگان رد شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: از دلایل رد لایحه مذکور وابسته کردن دستگاه ها به وزارت دادگستری و افزایش قدرت دستگاه ها نسبت به مردم بوده زیرا در این لایحه آمده است که اگر دولت هزینه تامین هزینه دادرسی را نداشته باشد دادرسی متوقف نمی شود اما اگر مردم نداشته باشند دادرسی متوقف خواهد شد.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.