حسابان وب

چراغ های تالار شیشه ای سبز شد

0 592
محل تبلیغ شما

در معاملات بازار سرمایه امروز تعداد ۹۸۸ هزار و ۱۱۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۳۶۲ میلیون و ۲۳۶ هزار ریال در بیش از ۷۵ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.


به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در سومین روز هفته بعد از سیر نزولی در دو روز گذشته، امروز رشد ۶۰ واحدی را تجربه کرد و به پله ۷۷ هزار و ۱۰۵ واحدی رسید.

این در حالی است که در معاملات امروز تعداد ۹۸۸ هزار و ۱۱۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۳۶۲ میلیون و ۲۳۶ هزار ریال در بیش از ۷۵ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات امروز کلیه شاخص ها با روند مثبت روبرو شدند، به طوری شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) با رشد ۲۲ واحدی، شاخص کل(هم وزن) با رشد ۱۵ واحدی، شاخص قیمت( هم وزن) با رشد ۱۲ واحدی، شاخص بازار اول با رشد ۶۳ واحدی و شاخص بازار دوم با رشد ۷ واحدی به کار خود پایان دادند و در این بین تنها شاخص آزاد شناور کاهش ۳۳  واحدی را تجربه کرد.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز در گروه بانکی شامل بانک ملت و بانک صادرات ایران با روند مثبت، در گروه خودرویی ها ایران خودرو، ایران خودرو دیزل، پارس خودرو با روند منفی، کنتور سازی ایران با کاهش و پارس خودرو با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

معاملات بازار فرابورس:   

آیفکس در معاملات امروز ۵ واحد رشد کرد و به ارتفاع ۸۰۱ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرابورس تعداد ۲۷۵ هزار و ۷۰۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۶۵۴ میلیون و ۴۰۱ هزار  ریال در بیش از ۲۲ نوبت معاملاتی داد وستد شد.

نمادهای پر بیینده معاملات امروزدر گروه بانکی ها شامل بانک دی با رشد، پالایش نفت تهران، تولید نیروی برق دماوند، شرکت آهن و فولاد ارفع، شرکت مواد ویژه لیا با روند صعودی  و سرمایه گذاری مسکن تهران  با روند نزولی معاملات امروز را به پایان رساندند.ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.