نرم افزارحسابداری صدگان

کسب مالیات از افراد توانمند اولویت‌های مالیاتی در سال ۹۵

0 783

حسابداراپ

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بیش از ۹۰ درصد جامعه ایران از طبقه متوسط هستند.


پندار سیستم

سید کامل تقوی نژاد روز دوشنبه در همایش توسعه شهرستان لنده از توابع استان کهگیلویه وبویراحمد افزود: یکی از برنامه ها و اولویت های کاری سازمان امور مالیاتی فرهنگ سازی، ایجاد اعتماد و شفافیت در نحوه پرداخت مالیات و آشنایی کامل مردم با این مقوله مهم اقتصادی، اجتماعی و حتی اخلاقی در جامعه است.
وی تصریح کرد: وصول مالیات از بخش ها و افرادی که توانایی بیشتری دارند و نیز جلوگیری از فرار مالیاتی با استفاده از ابزارهای قانونی و فرهنگ سازی از دیگر برنامه های مهم این سازمان است.
تقوی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش ها و درایت تیم مذاکره کننده هسته ای و دولتمردان قدردانی کرد و افزود: عزت و اقتدار ایران اسلامی در منطقه و جهان همچنان در حال افزایش است.
وی به گسترش روابط دیپلماسی و مبادلات تجاری، بازرگانی و سرمایه ای در دوران پسا برجام و تمایل روافزون کشورهای مختلف جهان برای ایجاد روابط با ایران اشاره کرد و افزود: اولویت ایران در این راستا نیز جذب سرمایه گذاری و تولید مشترک با نگاه به ظرفیت های داخلی است.
تقوی نژاد به تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و نامگذاری شعار محوری سال ۹۵ مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، گفت: تاکید و اهتمام ویژه رهبری به موضوع اقتصاد مسئولیت و تعهد مسئولان و متولیان امر را در این زمینه دوچندان کرده است.
وی یکی از مهمترین راهکارهای توسعه شهرستان لنده و استان کهگیلویه وبویراحمد را ایجاد همدلی و استفاده مناسب از ظرفیت های بالقوه در بخش های مختلف بویژه در حوزه کشاورزی، آب و گردشگری اعلام کرد.
سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین سید علی محمد بزرگواری نماینده مجلس شورای اسلامی، عدل هاشمی منتخب مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و مقامات اجرایی نیز در این همایش حضور داشتند.
شهرستان تازه تاسیس لنده با جمعیتی حدود ۲۳ هزار نفر و ۸۶ روستای دارای سکنه در حدود ۳۰۰کیلومتری جنوب غرب یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.

منبع:ایرنامحل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.