حسابان وب

پرداخت کسور با حق بیمه با دستگاههای دولتی است

0 307

حسابداراپ

پرداخت کسور با حق بیمه ۳۰ سال تنها باید در مراکز دولتی برای بیمه گذار انجام شود.


فینتو

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:”   آیا سابقه پرداخت حق بیمه در بخش خصوصی در احتساب ۳۰ سال سابقه پرداخت کسور یا حق بیمه جهت معافیت از پرداخت کسور سهم مستخدم (مازاد بر ۳۰سال خدمت) مؤثر است یا خیر؟”

در همین زمینه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد: خیر، پرداخت کسور یا حق بیمه سی سال خدمت بایستی از بابت اشتغال در دستگاه‌ها و مؤسسات دولتی باشد و سابقه پرداخت حق بیمه در بخش خصوصی جهت معافیت از پرداخت کسور سهم مستخدم (موضوع تبصره ۲ ماده ۳ قانون اصلاح مقررات مصوب سال ۶۸ )موضوعیت ندارد.



ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.