نرم افزارحسابداری صدگان

دریافت رایگان صندوق های مکانیزه فروش

1 760

حسابداراپ

مجری طرح تجهیز رایگان اصناف به صندوق فروش (طرح باران) از آغاز این طرح خبر داد و گفت: واحدهای صنفی از امروز (دوشنبه) می توانند برای دریافت رایگان صندوق های مکانیزه فروش ثبت نام کنند.


به گزارش صدای ایران، حمیدرضا سعداله امروز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: واحدهای صنفی برای ثبت نام در این طرح می توانند به پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران یا بطور مستقیم به تارنمای www.posbaran.ir مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه کل اصناف می تواند در این طرح ثبت نام کنند، گفت: در صورتی که تقاضا برای دریافت این صندوق ها زیاد باشد، ثبت نام به صورت اولویت بندی انجام خواهد شد.

پندار سیستم

سعداله، داشتن پروانه کسب معتبر و مشمول اولیت اعلامی از سوی سازمان امور مالیاتی را از شرایط اعطای رایگان صندوق مکانیزه فروش بیان کرد و گفت: واگذاری صندوق ها از ابتدای اسفندماه آغاز خواهد شد.

وی، حذف هزینه خرید صندوق برای اصناف، شفافیت اطلاعات اقتصادی و تحقق عدالت مالیاتی، حذف چرخه عرضه کالای قاچاق در شبکه رسمی توزیع و همچنین کاهش هزینه قیمت تمام شده کالا برای اصناف با حذف واسطه های غیرضروری را از مزایای اجرای این طرح عنوان کرد.

مجری طرح باران اضافه کرد: این صندوق ها ساخت داخل هستند و نخستین کارخانه تولید این صندوق ها به زودی آغاز به کار می کند.محل تبلیغ شما

1 نظر
  1. شکوری محمود می گوید

    سلام خوشحال اطلاعیه ها و بخشنامه ها وارای دیوان عدالت اداری و شورایعالی مالیاتی را دریافت کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.