نرم افزارحسابداری صدگان

حسابداری جزو ۱۰شغل پول‌ساز در سال ۲۰۱۶

2 563

حسابداراپ

رویکرد‌ها در بازار کار آن دسته از ساختار‌های حقوق و تغییرات در بسته‌های پرداختی را تعریف می‌کنند که مدیران در آینده آنها را در دستور کار قرار خواهند داد.به گزارش فرصت امروز، جویندگان كار باید نظارت بر بازار كار را سر لوحه همه امور خود در زندگی قرار دهند. رویكرد‌ها در بازار كار آن دسته از ساختار‌های حقوق و تغییرات در بسته‌های پرداختی را تعریف می‌كنند كه مدیران در آینده آنها را در دستور کار قرار خواهند داد.

نظارت بر بازار كار لزوما به معنای تغییر در شغل و حرفه خود نیست اما یك كارمند باهوش به منظور برقراری بهترین ارتباط كاری با كارفرمای كنونی یا آتی خود همیشه اطلاعاتش را به‌روز خواهد كرد. حال بیایید نگاهی به بهترین شغل‌ها در دنیای كسب و كار در سال ۲۰۱۶ بیندازیم:

۱-
آمارگر (متوسط حقوق: ۳۴ هزار دلار)
آمارگران با جمع‌آوری داده‌های اطلاعاتی و تشریح تجارب گذشته درصدد حل مشكلات در بخش‌های مختلف شامل امنیت عمومی، بهداشت و درمان، محیط‌زیست و ورزش هستند. با حركت رو به جلو، آمارگران احتمالا ضمن مشاركت با افراد حرفه‌ای در زمینه‌های پزشكی، كامپیوتر، ژنتیك و علوم اجتماعی، به ارائه راه‌حل‌های كمی مرتبط با حقوق بشر و مبارزه با تروریسم نیز می‌پردازند.

۲- تحلیلگر تحقیقات عملیاتی (متوسط حقوق: ۸۳ هزار دلار)
نقش یك تحلیلگر تحقیقات عملیاتی شامل تبدیل داده‌های اطلاعاتی خام به ارزش‌هایی برای كسب‌وكار‌های گوناگون می‌شود. آنها با استفاده از بهینه‌سازی، داده‌كاوی، تحلیل آماری و مدل‌سازی ریاضی، به‌عنوان حل‌كنندگانی تراز بالا، اقدام به توسعه راه‌حل‌های مختلف در راستای كمك به اداره موثر‌تر كسب‌وكار‌ها و سازمان‌ها خواهند كرد.

پندار سیستم

۳- حسابدار (متوسط حقوق: ۷۳ هزار دلار)
حسابداران وظیفه تعیین مالیات‌ها، انجام ممیزی‌ها و مشاوره با شركت‌های متعدد را بر عهده دارند. این افراد از مهارتی فوق‌العاده زیاد در حوزه حل مشكلات سازمان‌ها برخوردار هستند.

۴-
مشاور مالی (متوسط حقوق: ۱۰۸ هزار دلار)
آنها قابلیت انجام وظایف دلالان سهام، بانك‌داران و بازاریابان شركت‌های بیمه را در كنار هم دارند. وظیفه كلی مشاور مالی در دنیای امروز مشورت با مشتریان در عرصه امور مالی است كه همه چیز از سرمایه‌گذاری تا برنامه‌ریزی برای دوران بازنشستگی را پوشش می‌دهد. خوب گوش دادن و توضیح ایده‌های پیچیده به روش‌های ساده‌تر از یك فرد گزینه‌ای عالی برای انتصاب جایگاه یك مشاور مالی می‌سازد.

۵- مدیر موسسه بهداشتی و درمانی (متوسط حقوق: ۱۰۴ هزار دلار)
آنها مسئول برنامه‌ریزی، هدایت و هماهنگ‌سازی در پشت صحنه بیمارستان‌ها، خانه‌های سالمندان، فعالیت‌های گروهی و تجهیزات پزشكی با هدف اداره آرام امور گوناگون هستند. این مدیران ارتباطات گسترده و مهارت‌های فنی متعدد را نیز دارند.

۶- مامور سرشماری (متوسط حقوق: ۱۱۰ هزار دلار)
ماموران سرشماری عنصری ضروری در صنعت بیمه به شمار می‌روند. این قبیل اشخاص به سرعت جایگاه خود را در دیگر صنایع بسیار متقاضی و نیازمند می‌یابند.

۷-
تحلیلگر و مسئول تحقیقات بازار (متوسط حقوق: ۶۹ هزار دلار)
این‌گونه افراد حرفه‌ای به منظور كمك به مشتریان برای درك رفتار مصرف‌كنندگان، خواسته‌ها و بودجه تعیین شده از سوی آنها برای استفاده از یك كالا یا خدمات خاص استخدام می‌شوند. فناوری جدید در طول پنج سال گذشته، تعریف تازه‌ای از این شغل را ارائه داده است اما تحلیلگران و مسئولان تحقیقات بازار هنوز گزارش‌های گوناگونی را درباره روند فروش، جامعه مصرف‌كننده، اولویت‌ها و عادت‌های خرید منتشر می‌كنند.

۸-
نظریه‌پردازان (متوسط حقوق: ۷۷ هزار دلار)
آنها پشت صحنه سخت تلاش می‌كنند تا نسبت به بروز فجایع طبیعی مثل گردباد‌ها و زلزله‌ها یا فجایع زیست‌محیطی نظیر نشت نفت واكنش نشان دهند.

۹-
متخصص منابع انسانی (متوسط حقوق: ۶۳ هزار دلار)
آنها معتقدند كه در صورت استخدام افراد مستعد و جلب رضایت آنها، موفقیت حتما به دست می‌آید.بهترین حالت این است كه در راستای حل مسائل انطباقی، افراد تحلیلگر به استخدام یا آموزش كارمندان جدید بپردازند.

۱۰- مسئول جمع‌آوری كمك‌های مالی (متوسط حقوق: ۵۷ هزار دلار)
آنها مشغول جمع‌آوری كمك‌های مالی برای سازمان‌های غیر‌انتفاعی نظیر موسسات آموزشی، بنیاد‌های فعال در زمینه تحقیقات بهداشتی و كمپین‌های سیاسی هستند. چنین افرادی احتمالا به جمع‌آوری بودجه و سازماندهی رویداد‌های مختلف می‌پردازند.محل تبلیغ شما

2 نظرات
  1. حسینی می گوید

    باسلام
    ممنون از اطلاعاتی که در سایت قرارمیدهید

  2. مدیر سایت می گوید

    باسلام و وتشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.