نرم افزارحسابداری صدگان

مشوق ها و معافیت های مالیاتی جدید تدوین شد

0 807

حسابداراپ

 رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از تدوین مشوق ها و معافیت های مالیاتی جدید در کشور خبر داد.


پندار سیستم

سید کامل تقوی نژاد پنجشنبه شب در دیدار با استاندار خراسان رضو ی گفت : به زودی این مشوق ها و معافیت ها برای اجرا ابلاغ و به مردم اطلاع رسانی می شود.
وی با بیان اینکه سیاست ها و هدف گذاری های دولت یازدهم در حوزه مدیریت کشور در بحث مالیاتی باجدیت پیگیری می شود ، افزود : تلاش ما کمک در تحقق اهداف دولت است .
وی اظهار کرد : شناسایی مودیان جدید و جلوگیری از فرار مالیاتی از جمله راهکارهایی است که در شرایط کنونی در این سازمان دنبال می شود.
تقوی نژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر طرح جامع مالیاتی کشور نیز در دست اجرا است عنوان کرد : سیاست سازمان امور مالیاتی حفظ حقوق کامل مردم است.
وی با اشاره به وجود مشکل در واحدهای تولیدی گفت: امروز فقط شش درصد از درآمدهای مالیاتی کشور مربوط به مشاغل است و این رقم بسیار اندک می باشد.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور افزود: با توجه به جهت گیری و بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با موضوع مالیات ، راه برای ما روشن است و منویات معظم له دراین مسیر همواره مد نظر قرار دارد.
وی در این میان جذب سرمایه گذاری خارجی را به عنوان یک اولویت اصلی مهم خواند و گفت : کشورهایی در این حوزه موفق بوده اند که با جدیت و برنامه ریزی دقیق به این موضوع وارد شده اند.
استاندار خراسان رضوی هم دراین دیدار با بیان اینکه امسال عملکرد اداره کل امور مالیاتی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد رشد داشته است ،گفت : ۹۵ درصد واحدهای صنعتی استان در اختیار بخش خصوصی است از این رو ضرورت دارد دست اندرکاران حوزه مالیاتی با توجه به مشکلات اقتصادی موجود با مودیان خود به گونه ای رفتار کنند که در روند تولید و اشتغال خللی وارد نشود.
علیرضا رشیدیان پویایی صنعت و اشتغال و استفاده از ظرفیت های بی بدیل سرمایه گذاری از جمله مواردی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر اینکه پرداخت مالیات باید به یک فرهنگ تبدیل شود؛ همکاری مودیان مالیاتی در استان را مطلوب ارزیابی و خاطر نشان کرد: اگر اطلاع رسانی دقیق و مناسبی در خصوص وجوه اخذ شده صورت گیرد؛ این تعامل تقویت و گسترده تر می شود.
وی تصریح کرد : بزرگترین شعار دولت تدبیر و امید مدیریت عاقلانه شرایط و برای تحقق این شعار تا کنون اقدامات گسترده ای انجام شده و دستارودهای حاصل از آن مطلوب است.
استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: تلاش همه مدیران و دست اندرکاران اداره کشور ترسیم فرآیندهای مدیریت راهبردی و تثبیت شرایط ایده آل می باشد.

منبع:ایرنامحل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.