حسابان وب

مشمولين نظام خاص استخدامي ، مشمول تامین اجتماعی نیستند.

0 357
آکادمی محسن قاسمی

اگر در دو یا سه کارگاه کارگران کار کنند کارفرما مکلف به بیمه است.


فینتو

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در سرویس مشکلات مردم عنوان کرده است:  در چه صورت يك كارگر مي‌تواند در چند كارگاه كار كند و حق بيمه پرداخت كند؟”

در همین زمینه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داده : براساس ماده۳۴ قانون تأمين‌اجتماعي، اگر كارگر در دو يا سه كارگاه مشغول به كار باشد، كارفرمايان مكلف هستند نسبت به ارسال ليست و پرداخت حق بيمه وي اقدام كنند. البته در اين مورد بايد رعايت سقف مدنظر قرار گيرد. مشمولين نظام خاص استخدامي مانند استخدام كشوري، لشكري و ساير صندوق‌ها، مشمول قانون تأمين‌اجتماعي نيستند.



ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.