نرم افزارحسابداری صدگان

ارزش سهام عدالت هر فرد چقدر است؟

1 700

حسابداراپ

نایب رئیس کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارزش هر سهم در سهام عدالت بین ۱ میلیون تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است گفت:طرح‌های مجلس برای قشربندی دریافت‌کنندگان سهام عدالت و مدیریت سود سهام، نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد.

محمدرضا پور ابراهیمی  در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباه آخرین وضعیت آزاد سازی سهام عدالت گفت:در بحث سهام عدالت برنامه ها باید برای کلان باشد. اخباری مبنی بر طرح‌های مجلس برای قشربندی دریافت‌کنندگان سهام عدالت و مدیریت سود سهام، نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد.
 وی با بیان اینکه سهام عدالت دارایی رها شده در اقتصاد ایران است گفت:آن دسته از افرادی که در سهام عدالت در حال برنامه ریزی هستند به هیچ کس پاسخگو نیستند. سهام عدالت در دست ۲۵۰ نفر است، شبکه‌ای که به صورت یک شبکه مافیایی در اقتصاد کشور عمل می‌کند و پدر اقتصاد کشور را درآورده است.

پندار سیستم

 پورابراهیمی گفت:کمیسیون اقتصادی دولت لایحه آزاد سازی سهام عدالت را با کمک مجلس آماده کرده و به هیأت وزیران ارسال کرده است.به محض اینکه در جلسه هیأت دولت به تصویب برسد و به مجلس بیاید، دو فوریتی در مجلس بررسی خواهد شد. این طرح اگر درگیر فضای سیاسی نشود، می‌تواند برای اقتصاد موثر واقع شود. ‌پیشنهاد ایجاد صندوق ATF را به دولت داده‌ایم که می‌تواند واگذار شود و مردم هم سهام بگیرند.  در این زمینه مقاومت‌ها زیاد شده و دست‌های پنهانی که سهام عدالت را در اقتصاد کشور اداره می‌کنند به این پیشنهاد واکنش نشان داده‌اند.با وجود همه این افشاگری‌ها اما متولیان تعاونی‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذرای سهام عدالت از موضع خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.
نایب رئیس کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس شورای اسلامی  درباره ارزش سهام عدالت گفت: ارزش این سهم ۹۰ هزار میلیار تومان به صورت تک سهم است که با سهام مدیریتی بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد.
 وی با بیان اینکه در حال حاضر سهام عدالت  برای هر فرد بین ۱ تا ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان ارزش دارد گفت: میانگین این رقم برای هر فرد ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.


محل تبلیغ شما

1 نظر
  1. صولت جلیلی می گوید

    باسلام عرض و ادب
    بنده تا کننون سهام اعدالت دریافت نکردم به چه صورت میتوانم اقدام کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.