حسابان وب

جزئیات پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی

1 519
آکادمی محسن قاسمی

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان از آبان ماه سال جاری خبر داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، رحیم اردلان گفت: بازنشستگان و مستمری بگیرانی که حقوق خود را از پنجم تا نوزدهم هرماه صرفاً از طریق بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند، هدف اجرای این برنامه هستند.

وی با بیان اینکه تا پایان سال جاری این برنامه تکمیل شده و دوره پرداخت حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی بین ۲۰ تا ۲۷ هر ماه خواهد بود، افزود: زمان دریافت حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که تاکنون بین پنجم تا نوزدهم هرماه حقوق دریافت می‌کردند، به مرور و هر ماه ۳ روز به دوره پرداخت مورد نظر نزدیک می‌شود.

اردلان در توضیح بیشتری افزود: برای مثال مستمری‌بگیران و بازنشستگانی که پنجم هرماه حقوق خود را دریافت می‌کردند، در آبان‌ماه هشتم، آذرماه یازدهم، دی‌ماه چهاردهم، بهمن‌ماه هفدهم و اسفند ماه بیستم و از فروردین ۹۵ به بعد نیز بیستم هرماه حقوق خود را دریافت خواهند کرد.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: افرادی که از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۵ هرماه حقوق دریافت می‌کنند، بدون تغییر در زمانبندی، حقوق خود را دریافت خواهند کرد.

فینتو

اردلان ادامه داد: بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که تاریخ دریافت حقوق آنها مصادف با ایام تعطیل رسمی است، یک روز قبل حقوق خود را دریافت خواهند کرد.

 معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی تمرکز و برقراری عدالت در پرداخت‌ها را از جمله اهداف اجرای این برنامه عنوان کرد و گفت: شناسایی همپوشانی‌ها و صیانت از منابع بیمه شدگان و بازنشستگان تأمین اجتماعی از دیگر اهداف اجرای این برنامه است.

گفتنی است زمانبندی نظام پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که از بانک رفاه کارگران حقوق خود را دریافت می‌کنند بشرح جدول ذیل خواهد بود.

ردیف

تاریخ دریافت

حقوق فعلی

تاریخ دریافت مستمری در آبان ۹۴

تاریخ دریافت مستمری در آذر ۹۴

تاریخ دریافت مستمری در  دی ۹۴

تاریخ دریافت مستمری در  بهمن ۹۴

تاریخ دریافت مستمری در اسفند ۹۴

تاریخ دریافت مستمری از فروردین ۹۵ به بعد

۱

پنجم

۸

۱۱

۱۴

۱۷

۲۰

۲۰

۲

هفتم

۱۰

۱۳

۱۶

۱۹

۲۲

۲۲

۳

هشتم

۱۱

۱۴

۱۷

۲۰

۲۳

۲۳

۴

نهم

۱۲

۱۵

۱۸

۲۱

۲۴

۲۴

۵

دهم

۱۳

۱۶

۱۹

۲۲

۲۵

۲۵

۶

یازدهم

۱۴

۱۷

۲۰

۲۳

۲۶

۲۶

۷

دوازدهم

۱۵

۱۸

۲۱

۲۴

۲۷

۲۷

۸

سیزدهم

۱۶

۱۹

۲۲

۲۵

۲۵

۹

چهاردهم

۱۷

۲۰

۲۳

۲۶

۲۶

۱۰

پانزدهم

۱۸

۲۱

۲۴

۲۷

۲۷

۱۱

شانزدهم

۱۹

۲۲

۲۵

۲۵

۱۲

هفدهم

۲۰

۲۳

۲۶

۲۶

۱۳

هجدهم

۲۱

۲۴

۲۷

۲۷

۱۴

نوزدهم

۲۲

۲۵

۲۵ 

1 نظر
  1. عبدالرضا می گوید

    با این ترفند حقوق هرماه سه روز دیر تر مستمری پرداخت میشود.
    طریق منصفانه این بود سه روز زودتر پرداخت می گردید.
    مستمری ناچیز خرج دو هفته را هم تامین نمیکند. و با یک نگاه میشود این عزیزان را در آژانس ها مشاهده کرد که برای بقا تلاش میکنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.