نرم افزارحسابداری صدگان

کلیات طرح چک تصویب شد.

0 549

حسابداراپ

با موافقت نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس کلیات طرح چک در این کمیسیون به تصویب رسید.


ابوذر ندیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس،گفت: بررسی طرح چک در دستور کار جلسه امروز کمیسیون اقتصادی قرار داشت که نمایندگان با کلیات این طرح موافقت کردند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسات بعدی کمیسیون اقتصادی جزئیات طرح چک نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پندار سیستم

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با یادآوری اینکه بحث چک و مسایل و مشکلات مربوط به آن در کشور مطرح است، تصریح کرد: اتفاقات حقوقی یا کیفری رخ داده مربوط به چک در جهت ارزش بهای آن و جانشین سازی آن برای منابع در اختیار نگرانی هایی را ایجاد کرده است که طرح چک بر همین اساس و حل این مشکلات مطرح است.

ندیمی گفت: در طرح مذکور مجلس تلاش دارد رویکرد جدیدی را در رابطه با بحث چک در پیش گیرد و از نظر همه نمایندگان در این خصوص بهره گیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با یادآوری اینکه در دنیا عموما منابع نقد تعریف خاصی ندارد و از طریق کارتهای اعتباری و مشابه آن دادوستدها انجام می گیرد،افزود: با تصویب کلیات طرح چک زمینه و اجازه ورود به مسئله چک و حل مسایل و مشکلات مربوط به آن و جهت دهی منابع فراهم می شود.محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.