حسابان وب

مهلت ارائه اظهار‌نامه ماليات بر ارزش افزوده دوره زمستان سال گذشته پايان فروردين ۹۴

2 526
آکادمی محسن قاسمی

سازمان امور مالياتي کشور با صدور بخشنامه‌اي، مهلت ارائه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده دوره زمستان ۹۳ را تا ۳۱ فروردين ماه ۹۴ تمديد کرد.

فینتو


به گزارش رسانه مالياتي ايران، علي عسکري رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور طي بخشنامه‌اي اعلام کرد: نظر به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) سال ۱۳۹۳ با تعطيلات نوروز و با توجه به درخواست‌هاي موديان محترم موضوع نظام ماليات بر ارزش افزوده و به منظور تکريم موديان گرامي و فراهم آوردن زمينه اجراي تکاليف قانوني براي آنان، بنا به اختيار حاصل از قانون و مقررات ماليات بر ارزش افزوده، موديان مي‌توانند اظهارنامه دوره چهارم مالياتي (فصل زمستان) سال ۱۳۹۳ را تا پايان روز دوشنبه ۳۱ فروردين ماه ۱۳۹۴ ارائه کنند.

در اين بخشنامه آمده است: موديان مالياتي که اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال ۱۳۹۳را تا ۳۱/۱/۱۳۹۴ ارائه کنند، مي توانند در صورت درخواست کتبي، از بخشودگي جرايم عدم ارائه اظهارنامه و تاخير در پرداخت ماليات و عوارض متعلق در موعد مقرر براي دوره مزبور استفاده کنند. بر اين اساس، موديان ماليات بر ارزش افزوده مي‌توانند با مراجعه به سامانه اينترنتي اين نظام مالياتي به نشاني WWW.EVAT.IR اطلاعات تکميلي در اين ارتباط را دريافت و نسبت به ثبت اظهارنامه خود اقدام کنند.2 نظرات
  1. هادی رستمی آذر می گوید

    ‌با سلام و عرض ادب
    از خدمات بروز و اطلاع رسانی هایتان تشکر و قدردانی می کنم .

    در پناه حق باشید .

  2. مدیر سایت می گوید

    سلام و تشكر از اظهار لطف شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.