حسابان وب

۱۵ دي ماه،آخرين مهلت ارائه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده پاييز

0 362
آکادمی محسن قاسمی

معاون ماليات بر ارزش افزوده سازمان امور مالياتي کشور اعلام کرد: مهلت ارائه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده سه ماهه سوم (فصل پاييز) سال۱۳۹۳ ، يکم تا ۱۵ دي ماه سال جاري است.


به گزارش رسانه مالياتي ايران، عليرضا طاري بخش، با اعلام اين خبر، اظهار داشت: با توجه به اينکه آخرين مهلت ارائه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده دوره سوم (فصل پاييز) سال ۱۳۹۳ ،پانزدهم دي ماه است، موديان محترم مي توانند از طريق سايت عمليات الکترونيک ماليات بر ارزش افزوده به آدرس WWW.EVAT.IR نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت ماليات اقدام نمايند.

فینتو

وي به موديان مشمول ماليات بر ارزش افزوده توصيه کرد: به منظور عدم تعلق جرايم، نسبت به اجراي کامل تکاليف مقرر در قانون از جمله تکميل و ارائه اظهارنامه مالياتي دوره مذکور و پرداخت ماليات و عوارض ابرازي، ظرف مهلت مقرر قانوني اقدام نمايند.

معاون ماليات بر ارزش افزوده سازمان امور مالياتي کشور از موديان مشمول اين قانون درخواست کرد به منظور رفاه حال خود و ممانعت از تراکم مراجعه به سامانه ماليات بر ارزش افزوده و بروز مشکلات احتمالي، ارائه اظهارنامه را به روزهاي پاياني مهلت مقرر، موکول نکنند.ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.