حسابان وب

بخشنامه بودجه سال ۹۴ ابلاغ شد.

0 660

حسابداراپ

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور را که به امضای حسن روحانی رئیس‌جمهور رسید، ابلاغ کرد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد تا نسبت به تهیه و تنظیم برنامه سالانه و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۴ خود با رعایت زمان‌بندی و در قالب فرمهای مربوطه اقدام نمایند.

بر اساس ضواب مالی ناظر بودجه سال ۹۴، استخدام رسمی و پیمانی در کلیه دستگاه‌های اجرایی صرفاً با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و پیش‌بینی در سقف اعتبارات اعلام شده پس از تأیید معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور مجاز است.

همچنین دستگاه‌های اجرایی موظفند، افزایش حقوق، مزایا و فوق العاده‌های کارمندان را در قالب سقف‌های اعتبار اعلام شده، پیش‌بینی نمایند و سقف اعتبار مربوط به اضافه کار کارمندان را در بودجه سال ۱۳۹۴ حداکثر معادل پیش‌بینی عملکرد اعتبار اضافه کار در سال ۱۳۹۳ (مندرج در موافقت‌نامه متبادله سال ۱۹۳۹) منظور نمایند.

دستگاه‌ها باید مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) را در بودجه سال ۱۳۹۴ معادل سال ۱۳۹۳ منظور نمایند. (مبلغ قطعی پاداش پایان سال به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید).

فینتو

بر این اساس، پیش‌بینی اعتبار برای نیروهای شرکتی با رعایت قوانین و مقررات حداکثر در سقف اعتبار و تعداد سال ۱۳۹۰ مجاز می‌باشد. دستگاه‌های اجرایی که طبق ابلاغیه شماره ۲۰۰/۲۸۲۹۸ مورخ ۱۳۹۰/۱۱/۹ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، بخشی از نیروهای خود را تبدیل وضعیت نموده‌اند، می‌بایست این تعداد را از سقف سال ۱۳۹۰ کسر و برای باقی‌مانده نیروهای شرکتی در سال ۱۳۹۴ پیش‌بینی اعتبار نمایند.

بر اساس این بخشنامه پیش‌بینی اعتبار برای به‌کارگیری نیروهای شرکتی جدید در سال ۱۳۹۴ ممنوع شد.

بر اساس پیوست شماره یک این بخشنامه، سقف اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از محل درآمدهای عمومی ۴۲۲ هزار میلیارد تومان برآورد شده است که بیش از ۱۲۶ هزار میلیارد تومان آن هزینه‌ای (جاری) و بیش از ۲۹۵ هزار میلیارد تومان هم عمرانی است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.