حسابان وب

اطلاعيه سازمان امور مالياتي براي ارتقاء سلامت نظام اداري

0 342
محل تبلیغ شما

سازمان امور مالياتي کشور با صدور اطلاعيه اي از هموطنان گرامي خواست در صورت مشاهده هرگونه نقض قوانين، بروز فساد، ارتشاء، اختلاس، جعل و يا ديگر تخلفات اداري مراتب را از طريق سامانه پاسخگويي و رسيدگي به شکايات به اين سازمان اطلاع دهند.


به گزارش رسانه مالياتي ايران، متن کامل اطلاعيه به اين شرح مي باشد:

پندار سیستم

« با توجه به لزوم ارتقا سلامت نظام اداري و تحقق همه جانبه مبارزه با فساد اداري و اقتصادي، سازمان امور مالياتي کشور از عموم هموطنان عزيز تقاضا مي نمايد چنانچه در زمينه هاي نقض قوانين، عدم انجام وظيفه، اطاله رسيدگي، عدم پاسخگويي، بروز فساد و جرايمي نظير ارتشاء، جعل، اختلاس يا ديگر تخلفات اداري اطلاعاتي دارند، مراتب را به سامانه پاسخگويي و رسيدگي به شکايات سازمان امور مالياتي کشور به نشاني WWW.INTAMEDIA.IR ارسال نمايند تا برابر مقررات به آن رسيدگي شود.

بديهي است ارائه اطلاعات و شکايات با مراجعه حضوري به نمايندگان دادستاني انتظامي مالياتي و يا دفاتر حراست مستقر در ادارات امور مالياتي و همچنين از طريق مکاتبه، دورنگار، تماس تلفني (تلفکس ۳۳۹۶۷۸۱۱ دادستاني انتظامي مالياتي و تلفن ۳۹۹۰۳۷۵۷ دفتر مرکزي حراست سازمان) و مرکز ارتباط مردمي سازمان به شماره ۱۸۲۲ نيز امکان پذير است.

خاطر نشان مي سازد اسامي شهرونداني که مبادرت به ارائه شکايت و يا اطلاع رساني در زمينه هاي مذکور مي نمايند، محفوظ خواهد بود.»ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.