نرم افزارحسابداری صدگان

بورس تهران گرفتار بهمن شد.

0 497

حسابداراپ

شاخص بورس تهران در معاملات امروز نیز به روند کاهشی خود ادامه داد و با افت بیش از ۷۰۰ واحدی مواجه شد.


به گزارش از ایسنا، شاخص بورس تهران که هفته‌هاست گرفتار بهمن شده است امروز نیز با ریزش همراه شد و بیش از ۷۰۰ واحد از ارزش خود را از دست داد.

پندار سیستم

به این ترتیب بورس تهران تحت تاثیر مصوبه افزایش نرخ خوراک توسط مجلس این روزها حال و روز خوبی ندارد و با زیان سهامداران مواجه شده است به طوری که در معاملات امروز نیز روند افت قیمت سهام شرکتها ادامه یافت و شاخص بورس به ۸۰ هزار و ۲۴۰ واحد رسید.

در حالی بورس تهران در غیاب شرکتهای مطرح پتروشیمی به سر می برد که در بازار امروز شرکتهای بانکی همچون بانک پاسارگاد، ملت، تجارت، پارسیان و شرکتهای مخابرات، پالایشگاه بندرعباس، فولاد خوزستان، کشتیرانی، گل گهر، ایران خودرو، فولاد خوزستان و پالایشگاه نفت اصفهان بیشترین تاثیر را در افت شاخص بورس گذاشتند.

همچنین در بازار امروز شرکت‌های داروسازی زهراوی و تولی پرس از بیشترین تقاضای خرید برخوردار شده و شرکت‌های حفاری شمال، ایران خودرو و نیروترانس بیشترین تقاضای فروش را به خود اختصاص دادند.

علاوه بر این در معاملات امروز حجم معاملات به شدت کاهش یافت و ۲۷۸ میلیون سهم به ارزش ۹۵ میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت و ارزش بازار سرمایه به ۳۹۶ هزار میلیارد تومان رسید.


محل تبلیغ شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.