حسابان وب

پرداخت اینترنتی لیست حق بیمه در سراسرکشور عملیاتی می‌شود.

2 914

حصین حاسب

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی از عملیاتی شدن ارسال اینترنتی لیست حق بیمه از سوی کارفرمایان تا پایان آذر ماه در سراسر کشورخبر داد.


پندار سیستم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش با اعلام این خبر گفت:در راستای ارائه خدمات غیر حضوری وامکان پرداخت اینترنتی حق بیمه ماهانه کارکنان از سوی کارفرمایان محترم، ارسال اینترنتی آن در تمام شعب سراسر کشور اجرایی می‌شود.
وی افزود: در حال حاضر  پرداخت اینترنتی لیست حق بیمه در یکی ازشعب سازمان تأمین‌اجتماعی مراکز استان‌ها عملیاتی  شده است.

دکتر نوربخش با اشاره به فراهم کردن بسترهای فرهنگی این طرح گفت: معمولاً کارفرمایان محترم لیست حق بیمه کارکنان خود را در روزهای آخر هر ماه به شعب این سازمان تحویل می‌دهند و طبیعی است ثبت اطلاعات بیمه‌ای یک میلیون و۲۰۰ هزار کارفرما شعب را با مشکل مواجه می‌کند.
وی افزود : برای جلوگیری از بروز مشکلات فنی در ثبت اطلاعات بیمه‌ای، ازکارفرمایان درخواست می کنیم لیست پرداخت را به روزهای آخر موکول نکنند و از اولین روزهای هر ماه نسبت به پرداخت لیست حق بیمه اقدام کنند.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان مزایای این طرح تصریح کرد : تکریم ارباب رجوع، کاهش مراجعات به شعب وکارگزاریها ،جلوگیری از اتلاف وقت کارفرمایان، افزایش سرعت واعتبار محاسبات بیمه ای و کاهش سفرهای درون شهری از فواید پرداخت اینترنتی حق بیمه است.


محل تبلیغ شما

2 نظرات
  1. hamid می گوید

    افتضاح………مضخرف…………مسخره بازی……..دیگه چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. زهره می گوید

    با سلام.
    اگه امکان تغییر در لیست ارسال شده به تامین اجتماعی در هر لحظه باشه برای کاربر راحت تره
    متاسفانه در این لیست امکان تغییر نه در سیستم و در شعبه وجود داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.